Przełożono datę premiery dodatku DLC do Lords of the Fallen

CI Games przesunie datę premiery dodatku DLC Ancient Labyrinth do wysoko ocenianej gry RPG Lords of the Fallen.

Lords of the Fallen to odpowiedź firmy CI Games na zapotrzebowanie na wymagające gry z gatunku RPG.
Lords of the Fallen to odpowiedź firmy CI Games na zapotrzebowanie na wymagające gry z gatunku RPG.

 

W sieci pojawiły się informacje o przesunięciu premiery dodatku DLC Ancient Labyrinth do gry Lords of the Fallen. Tytuł miał otrzymać dodatkową zawartość na dniach, jak się okazuje, autorzy ze studia CI Games potrzebują jeszcze nieco czasu, aby zaprosić graczy do starożytnego labiryntu.

Dodatkowa zawartość miała pojawić się razem z najnowszą aktualizacją. CI Games nie chcą jednak udostępniać zawartości, która ich zdaniem, wymaga jeszcze kilku poprawek. Dodatek miał być dostępny w styczniu, jako że mamy już luty, CI Games podzieli się z nami informacjami na temat dodatku DLC już niebawem.

Autorzy wcześniej zapowiadali, iż w dodatku Ancient Labyrinth gracze mają otrzymać nową lokację – Bibliotekę. Czekać ma tam na nich kilka zagadek logicznych oraz nowi przeciwnicy.

Lords of the Fallen dostępne jest na PlayStation 4, Xbox One, oraz komputery osobiste. Tytuł zebrał wysokie oceny w mediach – gra może się pochwalić się średnią 73 punktów.

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/lords_of_the_fallen/news/lords_of_the_fallen_ancient_labyrinth_dlc_postponed.html]

Lords of the Fallen koncentruje się na dynamicznym i przemyślanym systemie walki.
Lords of the Fallen koncentruje się na dynamicznym i przemyślanym systemie walki.
Written By
More from Patryk

Xbox One sprzedawane w zestawie z Gears of War: Ultimate Edition

Firma Microsoft stawia na sprawdzone marki przy promocji Xbox One z dyskiem...
Read More
  • Marek

    Myślę że takie małe przesunięcie premiery dodatku jest wybaczalne. Do tego dojdzie patch który poprawi pewnie błędy nie tylko w grze ale i w samym dodatku więc spoko. Takie usprawiedliwienie rozumiem. Sam nie mogę się doczekać kiedy zagram w to DLC.

  • Paweł

    Z niecierpliwością czekan na DLC, patch jak dla mnie nie jest rzeczą niezbędną gdyż grę przeszedłem co najmniej 3 razy:) i nic mi nie przeszkodziło w dobrej zabawie. Dlatego też czekam na ten dodatek. Oczywiście Patch jeśli wyjdzie to pobiorę, ale mimo wszystko czekam na rozszerzenie podstawy.

  • Michał

    Nie lubię takich informacji ale jeśli już ten DLC ma wyjść razem z patchem który będzie łatał pozostałości po błędach w głównej grze to jak najbardziej poczekam na ten duo pack:D A chyba najfajniejsza informacja jest taka że po wyjściu DLC na pewno jeszcze raz przejdę całą grę bo warta jest poświęconego czasu.