Przeklęty bohater na nowym, fascynującym zwiastunie Dark Souls 2

Namco Bandai opublikowało w sieci świeży zwiastun Dark Souls 2, opowieści o przeklętym bohaterze, który stanie na przeciw zastępom demonów  w walce o królestwo Drangleic.

dark-souls-2-banner

Ilu z pośród Was zdołało ukończyć pierwszą odsłonę Dark Souls? Zakładam, że zostało to okupione setkami zgonów, restartów, przekleństw, frustracji i stresu. Twórcy idą za ciosem i publikują nowy trailer Dark Souls 2, który stara się nakreślić sylwetkę głównego bohatera. Jak powszechnie wiadomo, jest on przeklętym wojownikiem, który walczy o oswobodzenie królestwa Drangelic z owej klątwy. Gra jest kontynuacją hitu wydanego w roku 2011. Za produkcję odpowiada to samo studio, From Software, które nie zamierza oglądać się na trendy panujące w branży, tym samym serwuje nam kolejną grę, o wysokim poziomie trudności. Kontynuacja gry jest naturalnym rozwinięciem mechaniki znanej z pierwowzoru. Podczas rozgrywki przemierzamy więc wiele powiązanych ze sobą lokacji, celem odnalezienia antidotum na klątwę, jaka nęka bohatera. Oczywiście gra jest typowym rpg, w którym ogromny nacisk położono na rozwój bohatera. Gracz będzie miał pełną autonomię w obieraniu ścieżki, którą poprowadzi swoje cyfrowe alter ego. Duże znaczenie ma także dobór broni, gdyż niemal każda z nich oferuje zupełnie inne formy ataku.  Opanowanie systemu walki jest kluczowym elementem rozgrywki w Dark Souls 2, tym nie mniej w grze pojawią się również zaklęcia i sztuka magii.

Oczywiście zmiany zaszły również pod względem oprawy wizualnej. Na poniższym zwiastunie wyraźnie widać, że gra nie spuszcza z tonu, ma swój klimat, dreszczyk emocji i jest pełna przemocy. Gra trafi na komputery osobiste, PlayStation 3 i Xboksa 360 już 14 marca tego roku. Gotowi na powrót do przeklętego królestwa?

Written By
More from konadmin

Half-Life 3 nigdy nie powstanie?

Half – Life to jeden z głośniejszych produktów w historii branży gier...
Read More