Przeklęty bohater na nowym, fascynującym zwiastunie Dark Souls 2

Namco Bandai opublikowało w sieci świeży zwiastun Dark Souls 2, opowieści o przeklętym bohaterze, który stanie na przeciw zastępom demonów  w walce o królestwo Drangleic.

dark-souls-2-banner

Ilu z pośród Was zdołało ukończyć pierwszą odsłonę Dark Souls? Zakładam, że zostało to okupione setkami zgonów, restartów, przekleństw, frustracji i stresu. Twórcy idą za ciosem i publikują nowy trailer Dark Souls 2, który stara się nakreślić sylwetkę głównego bohatera. Jak powszechnie wiadomo, jest on przeklętym wojownikiem, który walczy o oswobodzenie królestwa Drangelic z owej klątwy. Gra jest kontynuacją hitu wydanego w roku 2011. Za produkcję odpowiada to samo studio, From Software, które nie zamierza oglądać się na trendy panujące w branży, tym samym serwuje nam kolejną grę, o wysokim poziomie trudności. Kontynuacja gry jest naturalnym rozwinięciem mechaniki znanej z pierwowzoru. Podczas rozgrywki przemierzamy więc wiele powiązanych ze sobą lokacji, celem odnalezienia antidotum na klątwę, jaka nęka bohatera. Oczywiście gra jest typowym rpg, w którym ogromny nacisk położono na rozwój bohatera. Gracz będzie miał pełną autonomię w obieraniu ścieżki, którą poprowadzi swoje cyfrowe alter ego. Duże znaczenie ma także dobór broni, gdyż niemal każda z nich oferuje zupełnie inne formy ataku.  Opanowanie systemu walki jest kluczowym elementem rozgrywki w Dark Souls 2, tym nie mniej w grze pojawią się również zaklęcia i sztuka magii.

Oczywiście zmiany zaszły również pod względem oprawy wizualnej. Na poniższym zwiastunie wyraźnie widać, że gra nie spuszcza z tonu, ma swój klimat, dreszczyk emocji i jest pełna przemocy. Gra trafi na komputery osobiste, PlayStation 3 i Xboksa 360 już 14 marca tego roku. Gotowi na powrót do przeklętego królestwa?

Written By
More from konadmin

Nowe plotki na temat PS4

Kolejne pogłoski na temat następcy Playstation 3.  Jak donosi serwis Kotaku, powołujący...
Read More