Przejście Wiedźmina 3 w 100 godzin? “To speedrun”- twierdzą twórcy.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra cRPG studia CD Projekt RED. Jest to trzecia część przygód tytułowego Wiedźmina Geralta. Po raz pierwszy dostaniemy otwarty świat, który w żaden sposób nie będzie nas ograniczał. Wiedźmina 3: Dziki Gon zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One.

Trzecia i ostatnia część przygód Geralta ma stać na wysokim poziomie technologicznym, przez co gra trafi wyłącznie na PC oraz na konsole nowej generacji.

Starszy projektant poziomów CD Projekt RED, Peter Gelencser informuje, że w świecie Wiedźmina nie będzie pustych miejsc. Podkreśla również, że nawet najmniejsze lokacje, czy zakamarki świata będziemy zwiedzać z wielką przyjemnością. Ponadto twierdzi, że nieraz gdy przystaniemy i zobaczymy coś w oddali to rozproszy nas to od wykonywania misji, ponieważ będziemy chcieli przekonać się, co kryje się w miejscu, które nas zainteresowało.

Peter Gelencser po raz kolejny mówi o tym, że świat w Wiedźminie 3: Dziki Gon jest niezwykle duży. Twierdzi, że wie co mówi, ponieważ sam tam był i go tworzył oraz musi przyznać, że “jest dobrze”. Podkreśla, że jest w nim dużo zawartości. I choć reklamowali grę, jako tytuł na 100 godzin to ktokolwiek kto ukończy trzecią część przygód Wiedźmina w takim czasie, to powinien dostać medal, ponieważ będzie to istny speedrun. Należy patrzeć na to z dużym przymrużeniem oka, ale rzeczywiście świat w Wiedźminie będzie niezwykły,o czym możecie przekonać się tutaj oraz tutaj.

2bf15a1889741c38af062ff9f97a587b

More from Mikołaj Ciesielski

Kingdom Come: Deliverance- klimatyczny zwiastun z okazji testów alfa

Kingdom Come: Deliverance to gra RPG, za którą odpowiedzialne jest Warhorse Studios....
Read More