Przegląd pierwszy ocen gry Sniper Elite III: Afrika

Od pewnego czsu w sieci pojawiają się oceny gry Sniper Elite III: Afrika. Tytuł debiutuje na PlayStation 3, Xboksie 360, konsolach nowej generacji oraz komputerach osobistych.

Sniper Elite III: Africa to wyprawa na front gorącej Afryki, gdzie zapolujemy na nazistów.
Sniper Elite III: Africa to wyprawa na front gorącej Afryki, gdzie zapolujemy na nazistów.

W sieci zostały udostępnione pierwsze recenzje gry Sniper Elite III: Afrika. Tytuł dostępny jest na wielu platformach, w tym PlayStation 4 oraz Xbox One. Dziennikarze są dość zgodni, co do jakości tej trzecioosobowej gry akcji z elementami skradanki.

Już jutro gra będzie dostępna na naszym rynku, toteż warto rzucić okiem na jej wstępne oceny. Jest całkiem nieźle, średnia ocen waha się wokół 7.5, co dobitnie obrazuje, iż Rebellion odrobiło lekcję po drobnych wpadkach w ostatnich odsłonach serii. Największą zaletą gry jest ogromny obszar zmagań, po którym poruszamy się naszym snajperem. Dziennikarze najwyraźniej docenili ten właśnie element, ponieważ otwartości środowiska gry, nabiera ona większej wartości, oraz zachęca do ponownego uruchomienia. Poniżej możecie rzucić okiem na wstępną listę ocen.

  • Eurogamer – 7/10
  • CVG – 7/10
  • Videogamer – 6/10
  • TheSixthAxis – 7/10
  • insidegames – 78/100
  • Strategy Informer – 8/10

Sniper Elite III: Afrika ukaże się w Polsce nakładem Techland Wydawnictwo. Gra pojawi się na rynku już 27 czerwca w wersjach na PlayStation 3, Xboksa 360, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Written By
More from Patryk

Tomb Raider w edycji Classics na Xbox 360 oraz Essentials na PlayStation 3

W najbliższy piątek, czyli 3 października, w sprzedaży pojawi się gra Tomb...
Read More