Przegląd Microsoft: najciekawsze aplikacje i gry na Windows, Windows Phone i Xbox, odcinek 18

Firma Microsoft po raz kolejny prezentuje listę najciekawszych aplikacji na systemy Windows, Windows Phone, jak również konsolę Xboks 360. W tym tygodniu ofertą specjalną objęto grę WWE 2K14.

banner-microsoft2

 

Kolejny tydzień, to kolejna oferta firmy Microsoft dla właścicieli urządzeń podpartych systemami Windows, Windows Phone, jak również konsoli Xbox 360. W tym tygodniu najciekawiej prezentuje się oferta dodatków do gry WWE 2K14, która została wydana w zeszłym roku na konsole Xbox 360. Pełną ofertę możecie przejrzeć na oficjalnej stronie Xbox w Polsce. Przypominamy, że za gry i aplikacje płatne można płacić kartą kredytową, poprzez PayPal, a także kartami przedpłaconymi Microsoft, dostępnymi w stacjonarnych i internetowych sklepach AGD, RTV i komputerowych na terenie całej Polski. Przedpłacona karta Microsoft umożliwia zakup aplikacji na trzy rodzaje urządzeń: Windows 8.1, Windows Phone 8 i Xbox, korzystając z jednego konta i jednego salda.

image001

  • The House of Magic – zbiór kilku gier zręcznościowo-logicznych opartych na fabule animacji The House Of Magic.
  • Project Sparc – dzięki specjalnie przystosowanym narzędziom w prosty sposób stworzysz swoją pierwszą grę.
  • Carcassone – wielokrotnie nagradzana gra planszowa.
  • Szkło powiększające – eżeli macie problem z drobnymi literami wystarczy sięgnąć po telefon i uruchomić Szkło powiększające.
  • App Social – za pomocą App Social możesz tworzyć listy polecanych programów i gier, a także przeglądać te stworzone przez innych użytkowników.
  • Violett – tytuł dla miłośników przygodówek. Jego bohaterką jest nastolatka, która odkrywa przejście do magicznego świata.
  • Listen – nowy odtwarzacz multimedialny dla urządzeń Windows Phone

Written By
More from Patryk

Eliminacje Nissan PlayStation GT Academy już za tydzień w Warszawie

GT Academy to świetna okazja dla wszystkich fanów Gran Turismo 6 na...
Read More