Przedstawiamy BMW Vision Gran Turismo

Gran Turismo 6 otrzymało kolejną aktualizację, dzięki której możemy podziwiać BMW Vision GT. Otrzymacie dostęp do świetnego samochodu wyścigowego marki BMW, który otrzymał efektowny zwiastun.

Vision GT dostępne jest tylko w grze Gran Turismo 6 na PlayStation 3.
Vision GT dostępne jest tylko w grze Gran Turismo 6 na PlayStation 3.

W sieci pojawił się bardzo efektowny zwiastun kolejnego wozu, który zasili bibliotekę Gran Turismo 6. Mowa tutaj o koncepcyjnym modelu BMW Vision GT, który został zaprojektowany z myślą o szóstej odsłonie popularnych wyścigów Polyphony Digital. Mowa tutaj o konkretnie dopracowanej wersji samochodu wyścigowego spod szyldu BMW. Posiada on potężny, rzędowy, 6-cylindrowy silnik o pojemności 3 litrów, w którym zastosowano technologię M TwinPower Turbo, daje całkowitą moc 404 kW/541 KM między 6200 rpm a 7300 rpm. Moment obrotowy ‒ 680 Nm/69 kgfm – osiągany jest już przy 1900 rpm. Robi wrażenie, czyż nie?

Auto dostępne jest wraz z aktualizacją 1.07 dla Gran Turismo 6. Po jej zainstalowaniu będziecie mogli zakupić wóz z kategorii Vision GT. Sama inicjatywa jest projektem zrzeszającym utalentowanych projektantów samochodów z całego świata, którzy na rzecz szóstej odsłony serii przygotowują bardzo interesujące samochody wyścigowe. Co więcej, w sieci opublikowano zwiastun ukazujący pracę dewelopera, oraz projektantów samochodów. Rzućcie okiem na to, z jaką dbałością o wszystkie detale oraz szczegóły budowany jest samochód. Wszystko zaczyna się od wizji projektanta, rysunku, poprzez model do rozmowy z deweloperami gry, po zamieszczenie auta w Gran Turismo 6.

Written By
More from Patryk

The Last of Us – pięć statuetek BAFTA i sześciomilionowa sprzedaż

Nughty Dog, twórcy gry The Last of Us z gatunku survival horror,...
Read More