Przedpremierowa edycja Dying Light już dostępna

Firma Techland poinformowała o dostępności gry Dying Light w edycji przedpremierowej w oficjalnej sprzedaży. Już 30 stycznia będziemy mogli zagrać w ten tytuł na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Zespół z firmy Techland przygotował dobre wiadomości dla wszystkich zainteresowanych Dying Light. Tytuł pojawił się właśnie na półkach sklepowych. Właściwa premiera gry 30 stycznia, ale teraz dostępny jest pre-order.

Dying Light Edycja Przedpremierowa, dostępna jest w dedykowanym opakowaniu, w cenie 19,90zł. W środku znajdziemy oficjalną koszulkę Dying Light – unikatową, z oznaczeniem „Day One Edition”, dostępną w rozmiarach M/L/XL. Ponadto pudełko zawierać będzie DLC „Be the Zombie”, umożliwiające wcielenie się w postać potężnego zombie, Nocnego Łowcę, którym można najeżdżać rozgrywki co-op innych graczy.

Po oficjalnej premierze gry wystarczy zgłosić się do tego samego sklepu i przedstawić paragon, by zakupić grę w dowolnie wybranej wersji (PlayStation 4, Xbox One i PC), w cenie obniżonej o koszt pre-ordera. Warto nadmienić, iż dodatki będą zatem bonusem do zakupionej gry. Co więcej, wielu fanów doceni fakt, że będą mogli pochwalić się oficjalną i unikatową koszulką.

[informacja prasowa]

Edycja przedpremierowa - zacna, czyż nie?
Edycja przedpremierowa – zacna, czyż nie?
Written By
More from Patryk

Bungie twierdzi, że Destiny to największa gra w historii firmy

Destiny pojawi się na półkach sklepowych w przyszłym miesiącu. Z twórcami gry,...
Read More