Promocja w sieciach sklepów NEONET – kup dwie i dostaniesz trzecią gratis

W sieci sklepów NEONET w trakcie wakacji trwać będzie całkiem ciekawa oferta dla graczy. Jeżeli tylko wybierzecie jedną z wielu gier zamieszczonych w ofercie, trzeci tytuł otrzymacie gratis.

Xbox One oraz PlayStation 4 to najnowsze konsole stacjonarne koncernów Sony oraz Mirosoft.
Xbox One oraz PlayStation 4 to najnowsze konsole stacjonarne koncernów Sony oraz Mirosoft.

NEONET przygotował specjalną ofertę dla graczy, którzy również w wakacje nie mogą oderwać się od swoich komputerów i konsoli. Teraz przy zakupie trzech gier jedną otrzymają gratis. Każdy pecetowiec i konsolowiec będzie mógł wybrać coś dla siebie spośród ponad 20 tysięcy gier i 250 tytułów.

Nowa promocja „3 za 2” sieci NEONET zainteresuje graczy, którzy szukają zarówno klasycznych gier, jak i ostatnich przebojów rynkowych w atrakcyjnej cenie. W ofercie znalazło się ponad 250 tytułów takich jak FIFA 13 i 14, Battlefield 3 oraz 4, SIMS 3 wraz z dodatkami, The Last of Us, Assassins Creed 3, Splinter Cell 6 czy Need for Speed Rivals. Dla najmłodszych przygotowano m.in. gry z serii Lego, Kinect Disneyland, Little Big Planet, Jak&Dexter oraz Ratchet & Clank. Na klientów sklepów NEONET czeka ponad 20 tysięcy gier przeznaczonych na PC, PlayStation 3 i 4, XBOX 360 oraz PlayStation Portable.

”To prawdziwa okazja dla wszystkich miłośników gier, zarówno zapalonych graczy, jak i tych, którzy konsolę czy komputer odpalają jedynie raz na jakiś czas. Z reguły promocje i przeceny dotyczą starych lub mało popularnych tytułów. W NEONET postanowiliśmy zmienić ten trend i zaproponować graczom ostatnie przeboje rynkowe w atrakcyjnej cenie. Dzięki temu wiele osób zmęczonych upałami będzie mogło małym kosztem zapewnić sobie i swoim bliskim alternatywną formę wakacyjnej rozrywki” – mówi Dominik Gozdek, Dyrektor Działu Zarządzania Produktami IT w NEONET

Promocja „3 za 2” trwa do wyczerpania zapasów. Myślę że warto się nią zainteresować oraz odwiedzić najbliższy punkt sieci sklepów NEONET. Na ten upalny okres warto zaopatrzyć się większą ilość tytułów, zważywszy na to, że jeden otrzymamy za darmo!

Written By
More from Patryk

Konami koncentruje się na rynku mobilnym, co dalej z PES, Metal Gear Solid oraz Silent Hill?

Okazuje się, że firma Konami dość mocno się reorganizuje. Najdziwniejsze jest to,...
Read More