Projekt Resident Evil 2 Remake powoli staje się faktem!

Wiele wskazuje na to, że firma Capcom faktycznie przygotowuje się do odświeżenia gry Resident Evil 2. Na dniach żółto niebiescy dopytywali się fanów o pomysły dotyczące tej gry, dziś feedback zostaje podsumowany i projekt nabiera formy.

Zbyt wcześnie, aby pisać o jakichkolwiek konkretach, ale w siedzibie firmy formuje się zespół mający na celu zajęcie się projektem Resident Evil 2 HD. Dziś otrzymaliśmy kolejny komunikat w tej sprawie prosto od producentów oraz oficjalną plakat gry. Tak, moi drodzy fani survival horrorów, na ten moment i komunikat czekaliśmy od dawna.

”Witam fanów Resident Evil! Tutaj ponownie H! Zaraz po przygotowaniu gry Resident Evil HD Remastered, rozpocząłem zbieranie pomysłów na temat „RE2 Project”. Po zebraniu wszystkich idei i konkretnów, chcę przedstawić szefom ten projekt.”

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że mamy do czynienia z powolnym procesem rodzenia się znakomitego tytułu. Oczywiście, ktoś zarzuci Japończykom, że hołdują trendowi na odświeżanie gier na tej generacji konsol.

Należy pamiętać, że w przypadku Resident Evil 2 gra idzie całkowicie o inną stawkę. Rzesze fanów od late czekają na ten tytuł, powstają nawet amatorskie projekty i jest to gra, która godna jest odpowiedniego przygotowania i wskrzeszenia na konsolach nowej generacji.

Co Wy na to, czy też czekacie na Remake drugiej odsłony tej kultowej serii? Poniżej możecie zobaczyć oficjalny plakat tego projektu. Miejmy nadzieję, że Capcom przypomni branży, a czym zna się najlepiej.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/07/resident-evil-2-remake-pitched-today.html]

biohazard-2-pitch

[interaction id=”55a0bfcd529840a30ebd7e91″]

Written By
More from Patryk

Wersja demonstracyjna Final Fantasy XV tylko dla właścicieli Final Fantasy Type-0 HD

W sieci pojawiły się konkretne informacje na temat premiery Final Fantasy Type-0...
Read More