Projekt Konsola wspiera medialnie Business PLAY Home Edition na Polak Potrafi

Przedstawiamy kolejną ciekawą ofertę pochodzącą z platformy PolakPotrafi. Business Play Home Edition to konkretnie zapowiadająca się gra planszowa.

PolakPotrafi.pl to polski odpowiednik serwisu Kickstarter, który pomaga finansować ciekawe projekty z branży rozrywkowej.
PolakPotrafi.pl to polski odpowiednik serwisu Kickstarter, który pomaga finansować ciekawe projekty z branży rozrywkowej.

Serwis PolakPotrafi wspomaga bardzo ciekawy projekt gry planszowej, która odwołuje się do tematyki prowadzenia działalności gospodarczej, prowadzenia własnej firmy, rozwijania jej oraz ustalania strategii. Jako serwis o grach Projekt Konsola zdecydowaliśmy się nagłośnić ten projekt, bo naprawdę warto się nim zainteresować.

Pamiętasz klasyczne Monopoly? Business Play Home Edition to nowe jego wcielenie!

Czym jest rzeczona gra planszowa? Za pośrednictwem Business Play Home Edition będziesz wcielał się w rolę młodego przedsiębiorcy, który otwiera własny biznes i stara się przetrwać we współczesnej gospodarce, a do tego osiągnąć optymalny wynik finansowy.

W skład gry wchodzą:
  • pionki pracowników – 16 szt.
  • karty poczty – około 160 szt.
  • karty kontraktów – 32 szt.
  • plansza – 1 szt.
  • znaczniki – 7 szt.
  • kości – 2 szt.

Na rynku w jednym czasie może działać do 4 graczy (przedsiębiorstw). Cała rozgrywka odbywa się na zasadzie rund, 1 runda odpowiada 1 dniowi. W grze rozgrywamy aż 30 rund (dni).

Oczywiście każdy dzień podzielony jest na tak zwane fazy gry, w których, tak jak w realnym świecie – sprawdzasz pocztę, zatrudniasz pracowników, zwalniasz ich, albo angażujesz w zadania, robisz kampanie marketingowe, zakupy, bierzesz kredyty, płacisz podatki, czasami też stajesz się ofiarą biurokracji i użerasz się z urzędami, a przy tym wszystkim dbasz o swoją płynność finansową.

Business Play Home Edition.
Business Play Home Edition.
Nagrody za wsparcie projektu!
Nagrody za wsparcie projektu!
Written By
More from Patryk

Tales of Xillia 2 – premiera już w najbliższy piątek!

Już w najbliższy piątek premiera gry Tales of Xillia 2 na PlayStation...
Read More