Projekt Konsola wspiera Karty Y, czyli sygnowaną talię kart Magic of Y

Na Projekt Konsola czasem pojawiają się interesujące projekty z kampanii crowdfoundingowych, które warto jest wspierać. Dziś chcemy przedstawić Wam pewnego iluzjonistę i jego talię kart.

Dziś proponujemy zainteresować się wsparciem chyba jednego z najbardziej ekstrawaganckich projektów, jakie pojawiły się dotąd na serwisie Polak Potrafi. Przedstawiamy Wam niejakiego Y, który od dziecka fascynował się iluzją karcianą i teraz chce zrealizować swoje marzenia tworząc własną, ekskluzywną talię kart.

Na co dzień pracuje on jako iluzjonista dla korporacji oraz prowadzi kanał na YouTube „Magic of Y”. Możecie go znać z półfinału programu „Mam Talent” czy z krótkich serii dla Dzień Dobry TVN. Pozwólcie, że autor sam przedstawi Wam swój projekt.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?t=210&v=l5mKB3oiOWY” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]

Rok temu postanowił zaprojektować swoją talię kart. Było to jego marzenie od kiedy zaczął się fascynować iluzją karcianą. Udało mu się to zrobić, a niedawno wyprodukował prototypowe talie.

Niestety jednak aby wyprodukować karty w dobrej jakości trzeba to zrobić w United States Playing Card Company i nie jest to tanie. Dlatego zwraca się z prośbą do Was. Wybrał taki sposób dlatego, że jeśli jest fanem tego co robi, bądź po prostu chcesz mieć fajną talię kart to pomagając mi możecie również ją otrzymać.

 

1. Wspierasz Y i jego magię, oczekuj maila z osobistym podziękowaniem!

1

2. Mailem otrzymasz paczkę tapet z Kartami Y na telefon, tablet i komputer!

2

3. Otrzymasz dostęp online do materiałów których Y nigdy nie opublikował na YouTube!

3

4. Otrzymujesz talię kart Y do domu!(włącznie z wysyłką na terenie Polski)

4

5. Otrzymujesz podpisaną przez Y talię kart Y! (włącznie z wysyłką na terenie Polski)

5

6. Otrzymujesz 2 x talię kart Y do domu!(włącznie z wysyłką na terenie Polski)

6

7. Otrzymujesz Talię kart Y oraz koszulkę Ylluminatti (włącznie z wysyłką na terenie Polski)

7

8. Otrzymujesz 6 talli kart Y (włącznie z wysyłką na terenie Polski)

8

9. Otrzymujesz 12 talli kart Y (włącznie z wysyłką na terenie Polski)

9

10. Otrzymujesz niepocięty arkusz kart z autografem twórcy kart (nigdy nie będzie ogólnodostępny w sprzedaży, włącznie z wysyłką na terenie Polski)

10

11. Będziesz mógł uczestniczyć w nagraniu odcinka na kanał Magic of Y, zjesz obiad z Y podczas którego Y wręczy Ci podpisaną talię kart.

11

12. Y osobiście dostarczy Ci karty oraz zrobi pokaz iluzji dla Ciebie i Twoich znajomych (idealny prezent np. na urodziny)

12

13. „Weekend z Y” Zobaczysz jak toczy się życie Y, podczas tego weekendu będziesz uczestniczyć w nagraniu odcinka i w wielu atrakcjach zaplanowanych przez Y oraz otrzymasz jedną z 6 prototypowych talii Y. Termin do konsultacji.

13

Budżet projektu wynika z tego iż w fabryce United States Playing Cards Company nie wierzą w małe nakłady. Pieniądze będą przeznaczone na wyprodukowanie talii oraz jej import do Polski co daje dodatkowe koszty takie jak 2,7% cła oraz 23% VAT. Autor projektu wie, że może kwota wydaje się spora jednak zapewnia, że jest to niezbędne do uzyskania jakości kart jakiej nie doświadczycie kupując kart w Polsce, a ich cena ostateczna jest i tak o wiele mniejsza od niektórych marek które sprzedają je masowo i nie mają takiej jakości.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/karty-21.jpg”]

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=5ZuFe-M3yOI” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]

Written By
More from Patryk

E3 2015 – Square Enix zapowiedziało własną konferencję z okazji targów

Targi E3 2015 odbędą się w dniach 16-18 czerwca w Stanach Zjednoczonych....
Read More