Project CARS zamierza wspierać gogle Morpheus na PlayStation 4

Sony skorzystało sporo punktów w oczach publiki po prezentacji gogli Project Morpheus. Twórcy gry Project CARS zamierzają wspierać gogle na PlayStation 4.

Forza-Motorsport-April-Alpinestars-DLC-Banner-614x239

 

Twórcy gry Project CARS, studio Slighty Mad Studios, zamierzają wesprzeć Sony w walce o klienta. Rozmawiamy tutaj o promocji gogli Project Morpheus, które nie tak dawno zostały oficjalnie zaprezentowane na imprezie Games Developers Conference. Gogle będą naturalnym gadżetem wspierającym konsolę PlayStation 4, które generować mają ciekawy, pełen detali świat gry. Gracz, który zacznie z nich korzystać zostanie ”wciągnięty” bezpośrednio w świat gry i będzie mógł się mu dowolnie przyglądać. Brytyjskie studio wywęszyło ogromną szansę na sukces swojej gry właśnie poprzez wspieranie Morpheusa. Fani motoryzacji mogą więc liczyć na emocje na najwyższym poziomie. Szykuje nam się nie mała rewolucja w podejściu do gier wyścigowych – jeżeli pomysł wypali.

W tym fascynującym projekcie brytyjskich deweloperów możemy aż znaleźć dziesięć trybów gry. Największy z nich to tryb kariery, którą rozpoczynamy od wyścigów gokartami. Kariera w grze to oczywiście długofalowa, rozplanowana rozgrywka, która starczy na długie godziny grania. Twórcy pracują również nad rozwiniętym trybem sieciowym. Gra kładzie nacisk na zaawansowane opcje tuningu i symulacyjny model jazdy. Tuning, i wszelkie naprawy, odbywać się będą zależnie od upodobań samego gracza, znajdziemy tutaj mnóstwo opcji, statystyk i suwaków, dzięki którym dostroimy nasz wóz do własnych potrzeb. Slighty Mad Studios ma się czym pochwalić – obie części Shift były całkiem udane. Poniżej możecie sprawdzić jak ich nowa gra prezentuje się w ruchu. Pamiętajcie również o World of Speed, które jest pełnoprawną grą MMO w świecie wyścigów samochodowych.

1395837297-project-cars-cockpit

Written By
More from Patryk

Ponad 80 twórców gier pojawiło się w Krakowie na PlayStation Open Day

W dniu 7 maja 2014 roku w Krakowskim Parku Technologicznym Sony Computer...
Read More