Project CARS zabiera nas na tor Brands Hatch

Slightly Mad Studios zaprasza nas na trasę wyścigową Brands Hatch. Autorzy Project CARS opublikowali w sieci najnowszy zwiastun swojej wyścigowej gry.

Project C.A.R.S. jest grą wyścigową studia Slighty Mad z Wielkiej Brytanii. Tytuł trafi na konsole nowej generacji.
Project C.A.R.S. jest grą wyścigową studia Slighty Mad z Wielkiej Brytanii. Tytuł trafi na konsole nowej generacji.

W sieci opublikowano najnowszy zwiastun gry wyścigowej Project CARS. Autorzy filmiku zapraszają nas na tor wyścigowy Brands Hatch. Najnowszy trailer tej niezwykle ciekawej gry uświadamia mnie w przekonaniu, że producenci postarali się wiernie odwzorować dostępne tory wyścigowe w swojej grze.

Legendarny tor wyścigowy Brands Hatch (Brands Hatch Race Circuit) znajduje się w Wielkiej Brytanii. Lokacja znajduje się w hrabstwie Kent niedaleko miasta Fawkham. Producenci Project CARS przygotowali dla graczy świetną prezentację tego miejsca, bowiem pojawili się na tym obiekcie wraz z kamerą. Udział w nagraniu wzięli również profesjonalni kierowcy wyścigowi, którzy postanowili wypowiedzieć się na temat tego toru wyścigowego. 

Project CARS ma trafić na półki sklepowe w listopadzie tego roku. Warto wspomnieć o edycji przedpremierowej, dzięki której otrzymamy dostęp do specjalnie wydanej książki „By Racers 4 Racers”, opisującej powstawanie gry. Tytuł pojawi się na rynku już 21 listopada tego roku. Więcej informacji już wkrótce, zapraszamy do obejrzenia filmiku poniżej!

Written By
More from Patryk

Podsumujmy najciekawsze informacje na temat F1 2014

Codemasters udostępniło w sieci nowy zwiastun gry F1 2014. Tym razem autorzy...
Read More