Project CARS – wyścigi w strugach deszczu na nowym wideo

W sieci opublikowano nowe materiały wideo z gry Project CARS. Tym razem autorzy gry starają się nam zobrazować, w jaki sposób wyglądają zmienne warunki pogodowe oraz wyścigi w deszczu.

Project C.A.R.S. to dzieło twórców marki Need for Speed Shift, które pojawi się na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC.
Project C.A.R.S. to dzieło twórców marki Need for Speed Shift, które pojawi się na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC.

Slighty Mad Studios, autorzy gry Project CARS, opublikowali w sieci najnowszy materiał wideo z elementami rozgrywki. Filmik koncentruje się na zobrazowaniu nam systemu zmiennych warunków atmosferycznych, które zostaną zastosowane w rozgrywce od dnia premiery gry. Producenci pragną, aby tytuł był kompletny już od dnia premiery.

Opublikowany materiał stara się nam uzmysłowić, w jaki sposób zmieni się dany wyścig przez pryzmat diametralnej zmiany pogody. Autorem nagrania jest jeden z producentów gry, niejaki Darren White. Przyspiesza on manualnie zmianę warunków atmosferycznych oraz porę dnia. Trzeba przyznać, że oprawa graficzna oraz odczucia płynące ze zmiany pogody mogą robić wrażenie na graczach. Podczas wyścigu może nastąpić ”oberwanie chmury”, toteż nasze samochody zaczną zachowywać się zupełnie inaczej na torze. W takich momentach będziemy zmuszeni do zmiany strategii oraz modelu jazdy. Rozwiązania tego typu pozytywnie wpływają na realizm rozgrywki i symulację. 

Project CARS ma trafić na półki sklepowe w listopadzie tego roku. Warto wspomnieć o edycji przedpremierowej, dzięki której otrzymamy dostęp do specjalnie wydanej książki “By Racers 4 Racers”, opisującej powstawanie gry.

Written By
More from Patryk

Recenzja gry Final Fantasy Type-0 HD

Final Fantasy Type-0 HD to jeden z najlepszych przedstawicieli tej znakomitej serii...
Read More