Project CARS vs Gran Turismo 6 – porównano gameplay w obu grach

W sieci pojawiło się porównanie gier Gran Turismo 6 na PlayStation 3 z Project CARS, które pojawi się między innymi na PlayStation 4. Gameplay za kierownicą BMW M3 wygląda niesamowicie.

Project C.A.R.S. to jedna z pierwszych gier, które będą obsługiwać gogle wirtualnej rzeczywistości.
Project C.A.R.S. to jedna z pierwszych gier, które będą obsługiwać gogle wirtualnej rzeczywistości.

Im bliżej marcowej premiery gry wyścigowej Project CARS, tym częściej w sieci pojawiają się różnego rodzaju materiały promujące ten tytuł. Wczoraj gracze mogli zobaczyć obszerną galerią z gry w wysokiej jakości. Dziś w sieci pojawiło się bardzo intrygujące porównanie z grą Gran Turismo 6 na PlayStation 3.

Autorzy nagrania wybrali trasę Brands Hatch oraz samochód wyścigowy BMW M3 celem przygotowania efektownego porównania. Gameplay w obu grach wygląda niezwykle, choć widać, że to właśnie Project CARS prezentuje na dzień dzisiejszy o wiele większą jakość oprawy graficznej. To oczywiste, głównie za sprawą systemów, na których działają obie gry.

Gran Turismo 6 pojawiło się na rynku w roku 2013 jeszcze na PlayStation 3. Japoński producent (Polyphony Digital) przygotował dla graczy bardzo wysokiej jakości tytuł wyścigowy. Mimo to, gracze nadal oczekują zapowiedzi pełnoprawnego Gran Turismo na PlayStation 4. Pod nieobecność tej marki na nowej konsoli Sony, to właśnie Project CARS rośnie na faworyta graczy.

Poniższe porównanie nie ma na celu wykazać, która z obu gier prezentuje wyższy poziom. Należy je traktować raczej poglądowo, jako jasny przekaz na to, że gry wyścigowe na konsolach nowej generacji mogą wyglądać jeszcze lepiej, niż dotychczas.

Project CARS pojawi się na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste już 17 marca na naszym rynku. Rzućcie okiem na gameplay poniżej, z pewnością Was zainteresuje.

[dzięki – http://n4g.com/news/1668677/project-cars-vs-gt6-graphics-and-sound-comparison-brands-hatch-in-rain]

Written By
More from Patryk

Nintendo Direct – najważniejsze informacje w pigułce

Nintendo Direct mamy już za sobą. Konferencja przyniosła kilka ciekawych informacji dla...
Read More