Project CARS otrzyma nowe samochody wyścigowe od Renault

Project CARS choć spokojnie i bez większych fajerwerków, to się rozwija i otrzymuje kolejne aktualizacje. Wychodzi na to, że faktycznie gra staje się być konkretnym symulatorem wyścigów.

W sieci pojawiły się nowe informacje dotyczące gry Project CARS, a raczej zawartości, która zostanie wprowadzona do tej wyścigowej produkcji Slightly Mad Studios. Otrzymamy nowe samochody ze stajnie francuskiego Renault.

W skład najnowszego dodatku wchodzą:

  • Renault Sport R.S. 01,
  • Formula Renault 3.5,
  • Renault Mégane R.S. 275 Trophy-R,
  • Renault Mégane Trophy V6
  • Renault Alpine A442B (z roku 1978!)

Szczerze powiedziawszy, to chyba jest najlepszy moment na publikowanie tego dodatku DLC. Dlaczego zapytacie? Mianowicie dlatego, że koncern Renault właśnie zapowiedział powrót do Formuły 1 w przyszłym roku. Fabryczny zespół z Francji będzie jednym z trzech zespołów zarządzanych przez motoryzacyjne koncerny, a przypomnę tylko, że pozostałe dwa należą do Ferrari oraz Mercedesa.

Project CARS debiutowało na rynku 8 maja tego roku w wersjach na PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach. Gra cechowała się symulacyjnym modelem jazdy oraz bardzo dobrą oprawą graficzną. Dziś tytuł może pochwalić się średnią ocen na poziomie 83 punktów (Metacritic). Poniżej możecie zobaczyć trailer omawianego dodatku DLC do gry.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/renault3.jpg”] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=DJZCfJzhcow” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Michael Fassbender w roli prezesa Apple na zwiastunie filmu ”Steve Jobs”

W sieci pojawił się trailer filmu Steve Jobs, czyli drugiej produkcji o...
Read More