Project CARS – nowy trailer i zapowiedź daty premiery

Project C.A.R.S. robi fenomenalne wrażenie jeżeli chodzi o oprawę wizualną. Ciekawe jak gra będzie prezentować się pod względem rozgrywki.

Project CARS jest grą wyścigową Sligty Mad Studios, twórców świetnego Need for Speed: Shift, nad którą pracują już od długich miesięcy. W sieci pojawił się najnowszy trailer tego racera, jak również potwierdzona data premiery. Dostępne tylko na PlayStation 4 i Xbox One!

projectcars2

 

Najnowszy trailer Project CARS jest pierwszym, oficjalnie zmontowanym filmem promującym wyścigi Slighty Mad Studios. Wcześniejsze materiały wideo były szczątkowymi zapiskami samych projektantów. Twórcy potwierdzają również, że gra trafi na półki sklepowe jeszcze w tym roku. Przypomnę tylko, że historia tych wyścigów ma swój początek na platformie Kickstarter, gdzie studio poprosiło fanów o wsparcie. Od tamtej pory pracują oni w pocie czoła nad wyścigami nowej generacji. Project CARS wygląda fenomenalnie i na prawdę nie ma się czego wstydzić na tle konkurencji – ot chociażby Forza Motorsport 5. Twórcy potwierdzają, iż gracze mogą liczyć na rozdzielczość 1080p i 60 klatek na sekundę. 

W innowacyjnym projekcie brytyjskich projektantów możemy aż znaleźć dziesięć trybów gry. Największy z nich to tryb kariery, którą rozpoczynamy od wyścigów gokartami. Kariera w grze to oczywiście długofalowa, rozplanowana rozgrywka, która starczy na długie godziny grania. Twórcy pracują również nad rozwiniętym trybem sieciowym. Gra kładzie nacisk na zaawansowane opcje tuningu i symulacyjny model jazdy. Tuning, i wszelkie naprawy, odbywać się będą zależnie od upodobań samego gracza, znajdziemy tutaj mnóstwo opcji, statystyk i suwaków, dzięki którym dostroimy nasz wóz do własnych potrzeb. Slighty Mad Studios ma się czym pochwalić – obie części Shift były całkiem udane. Poniżej możecie sprawdzić jak ich nowa gra prezentuje się w ruchu. Pamiętajcie również o World of Speed, które jest pełnoprawną grą MMO w świecie wyścigów samochodowych. Nie tak dawno informowałem was o kolejnym, opartym na tym mocarnym silniku, projekcie brytyjczyków. 

Written By
More from Patryk

Batman: Arkham Knight zapowiedziany na PlayStation 4 i Xbox One

W sieci pojawiła się właśnie gorąca informacja na temat kolejnej odsłony serii...
Read More