Project CARS na nowym, rewelacyjnym zwiastunie

Project CARS jest jedną z lepiej wyglądających gier wyścigowych, zapowiedzianych na rok 2014. W sieci opublikowano nowe, rewelacyjnie zmontowane, fragmenty rozgrywki!

GT6

Project C.A.R.S. jest ambitnym, kładącym nacisk na symulację, projektem Slighty Mad Studios. Twórcy potwierdzają, iż gracze mogą liczyć na rozdzielczość 1080p i 60 klatek na sekundę .Wspomnę tylko, iż brytyjski producent zaskarbił sobie uznanie i zaufanie graczy dzięki dwóm odsłoną Need for Speed: Shift. W innowacyjnym projekcie brytyjskich projektantów możemy aż znaleźć dziesięć trybów gry. Największy z nich to tryb kariery, którą rozpoczynamy od wyścigów gokartami. Kariera w grze to oczywiście długofalowa, rozplanowana rozgrywka, która starczy na długie godziny grania. Twórcy pracują również nad rozwiniętym trybem sieciowym. Gra kładzie nacisk na zaawansowane opcje tuningu i symulacyjny model jazdy. Tuning, i wszelkie naprawy, odbywać się będą zależnie od upodobań samego gracza, znajdziemy tutaj mnóstwo opcji, statystyk i suwaków, dzięki którym dostroimy nasz wóz do własnych potrzeb. Twórcy, wzorem dwóch ostatnich odsłon Shift, stawiają na pełnoprawny model jazdy, a więc graczy czeka nauka zachowań pojazdów na torze, reakcja na niebezpieczne sytuacje i kontrola trakcji.

Poniższy zwiastun został zarejestrowany przy użyciu wysokiej jakości komputera osobistego. Oczywiście nie widzę tutaj problemów z jakością gry na PlayStation 4 i Xbox One, które posiadają w sobie ogromne pokłady mocy obliczeniowe. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun Project C.A.R.S., gra trafi do nas w przyszłym roku, zainteresowani?

Written By
More from konadmin

Radeon HD 7990 już oficjalnie w ofercie AMD

Jeżeli od dłuższego czasu przymierzasz się do modernizacji swojego PC, wertujesz oferty,...
Read More