Project CARS kontra rzeczywistość? Co wypada lepiej?

Kokpit i cała jego zwartość.

W sieci pojawiło się kolejne porównanie rozgrywki z rzeczywistością w grze Project CARS. Gra trafi na rynek w wersjach na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Project C.A.R.S. to jedna z pierwszych gier, które będą obsługiwać gogle wirtualnej rzeczywistości.
Project C.A.R.S. to jedna z pierwszych gier, które będą obsługiwać gogle wirtualnej rzeczywistości.

Chyba wszyscy lubią efektowne filmiki prezentujące oprawę graficzną w grze Project CARS. Twórcy ze studia Slightly Mad rozpieszczają graczy swoimi montażami i budują niesamowity hype na ten tytuł. Nie inaczej jest w tym przypadku, kiedy to zestawiono ze sobą rzeczywisty przejazd po torze Rad America z rozgrywką.

Jedną z kluczowych zalet Project CARS jest przede wszystkim oprawa graficzna, która robi niebywałe wrażenie nawet na najbardziej wymagających graczach. Poniższy materiał świetnie obrazuje wybitny poziom wykonania grafiki w Project CARS. Trasa Road America na obu kadrach wygląda niesamowicie, choć nie powinniście mieć problemów z rozróżnieniem rzeczywistości od gameplayu.

Project CARS ma trafić na rynek już 20 marca tego roku. Przygotowano wersje na platformy Xbox One, PlayStation 4 oraz PC. W późniejszym okresie gra ma pojawić się również na Nintendo Wii U.

Written By
More from Patryk

Electronic Arts zapowiedziało Premium dla Battlefield Hardline

Firma Electronic Arts zapowiedziała właśnie usługę Premium dla gry Battlefield Hardline na...
Read More