Project CARS kontra rzeczywistość? Co wypada lepiej?

Kokpit i cała jego zwartość.

W sieci pojawiło się kolejne porównanie rozgrywki z rzeczywistością w grze Project CARS. Gra trafi na rynek w wersjach na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Project C.A.R.S. to jedna z pierwszych gier, które będą obsługiwać gogle wirtualnej rzeczywistości.
Project C.A.R.S. to jedna z pierwszych gier, które będą obsługiwać gogle wirtualnej rzeczywistości.

Chyba wszyscy lubią efektowne filmiki prezentujące oprawę graficzną w grze Project CARS. Twórcy ze studia Slightly Mad rozpieszczają graczy swoimi montażami i budują niesamowity hype na ten tytuł. Nie inaczej jest w tym przypadku, kiedy to zestawiono ze sobą rzeczywisty przejazd po torze Rad America z rozgrywką.

Jedną z kluczowych zalet Project CARS jest przede wszystkim oprawa graficzna, która robi niebywałe wrażenie nawet na najbardziej wymagających graczach. Poniższy materiał świetnie obrazuje wybitny poziom wykonania grafiki w Project CARS. Trasa Road America na obu kadrach wygląda niesamowicie, choć nie powinniście mieć problemów z rozróżnieniem rzeczywistości od gameplayu.

Project CARS ma trafić na rynek już 20 marca tego roku. Przygotowano wersje na platformy Xbox One, PlayStation 4 oraz PC. W późniejszym okresie gra ma pojawić się również na Nintendo Wii U.

Written By
More from Patryk

Zapowiedziano zamknięte beta testy gry Rainbow Six: Siege

Zapowiedziano testy wczesnej wersji gry Tomb Clancy’s Rainbow Six: Siege na PS4,...
Read More