Project CARS jednak z opóźnieniem trafi na rynek

Firma Namco Bandai zdecydowała się przesunąć datę premiery swojej wyścigowej gry Project CARS na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Project C.A.R.S. jest grą wyścigową studia Slighty Mad z Wielkiej Brytanii. Tytuł trafi na konsole nowej generacji oraz PC.
Project C.A.R.S. jest grą wyścigową studia Slighty Mad z Wielkiej Brytanii. Tytuł trafi na konsole nowej generacji oraz PC.

Project CARS nie trafi na półki sklepowe w planowanym okresie. Premiera gry na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych zostanie przesunięta na 2 kwietnia. Pierwotnie zakładano, iż gra pojawi się w oficjalnej sprzedaży już 20 marca. Wydawca gry zdecydował się jednak na lekką zmianę planów dotyczących dystrybucji gry.

Przesunięcie daty premiery nie było łatwą decyzją, ponieważ wiemy, że nasi fani chcą już teraz zapoznać się z Project CARS. Zdajemy sobie sprawę, że dodatkowe dni pozwolą nam zapewnić najlepsze wrażenia i właśnie na to zasługują nasi fani. Zapewniamy, że warto czekać na kwietniową premierę.” – Ian Bell, Slightly Mad Studios.

Należy w tym miejscu dodać, że Project CARS miało pierwotnie pojawić się jeszcze w zeszłym roku. Twórcy w listopadzie ustanowili nową datę premiery – właśnie na marzec 2015 roku.

Teraz okazuje się, że przesunięcie daty premiery na kwiecień podyktowane jest dokonaniem ostatnich usprawnień oraz poprawek gameplayu. Miejmy nadzieję, że 2 kwietnia to ostateczna data debiutu Project CARS.

[dzięki – http://www.eurogamer.net/articles/2015-02-18-project-cars-release-moved-back-to-april]

Rzućcie okiem na odbicia na asfalcie - kosmos!
Rzućcie okiem na odbicia na asfalcie – kosmos!
Tags from the story
, , , , , , , ,
Written By
More from Patryk

Lords of the Fallen w jakości 1080p na PlayStation 4, jak sytuacja z Xbox One?

Studio CI Games poinformowało o konkretnych rozdzielczościach, w jakich będzie działało Lords...
Read More