Project C.A.R.S. – zwiastun prosto z targów E3 2014!

Na targach w Los Angeles pojawiło się również Project C.A.R.S, którego zwiastun absolutnie rozkochał w sobie fanów motoryzacji. Tytuł trafi na wiele platform i cechuje go świetna oprawa graficzna.

Project C.A.R.S. jest grą wyścigową studia Slighty Mad z Wielkiej Brytanii. Tytuł trafi na konsole nowej generacji.
Project C.A.R.S. jest grą wyścigową studia Slighty Mad z Wielkiej Brytanii. Tytuł trafi na konsole nowej generacji.

Na targach E3 2014 w Los Angeles nie mogło zabraknąć gier wyścigowych. Pojawili się tam projektanci ze Slighty Mad Studios, którzy opublikowali w sieci zwiastun swojego Project C.A.R.S. Tytuł ma trafić na Xbox One, Wii U, PlayStation 4, PlayStation 3, oraz Xboksa 360 i komputery osobiste. 

Autorzy gry są znani przede wszystkim z serii Shift, której dwie odsłony pojawiły się na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz komputerach klasy PC. Poniższy materiał wideo prezentuje nam różnego rodzaju wyścigi, w których będziemy mogli wziąć udział podczas zabawy. Co więcej, w trakcie rozgrywki zasiądziemy za kierownicami super szybkich samochodów. Największe wrażenie robi na mnie jednak oprawa wizualna Project C.A.R.S., która wyraźnie imponuje ilością detali oraz modelami samochodów. Slighty Mad Studios z należytym pietyzmem opracowali modele samochodów, toteż takie „potwory”, jak legendarne BMW serii ósmej wygląda wręcz fenomenalnie. Sami sprawdźcie i dajcie znać, co o tych wyścigach sądzicie!

Written By
More from Patryk

Video – gramy turniej w DriveClub

DriveClub debiutowało na PlayStation 4 kilkanaście dni temu. Tytuł miał problemy z...
Read More