Project C.A.R.S. trafi na rynek w polskiej wersji językowej

W sieci pojawiły się oficjalne informacje na temat polonizacji gry Project C.A.R.S. Tytuł pojawi się na naszym rynku w polskiej wersji językowej na każdej z platform.

Project C.A.R.S. to jedna z pierwszych gier, które będą obsługiwać gogle wirtualnej rzeczywistości.
Project C.A.R.S. to jedna z pierwszych gier, które będą obsługiwać gogle wirtualnej rzeczywistości.

Spieszymy z informacją, że nowa gra wyścigowa firmy Slightly Mad Studios pojawi się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na wszystkich dostępnych platformach. Planowana premiery tytułu nastąpi w listopadzie bieżącego roku.

Project C.A.R.S. zezwoli graczom na stworzenie własnego profilu własnego kierowcy, a także umożliwi wybór z dużej gamy sportów motorowych oraz wzięcie udziału w zmaganiach, które przetestują umiejętności kierowcy zarówno w trakcie kariery jednoosobowej, jak i w zmaganiach sieciowych. Warto również zainteresować się edycją kolekcjonerską, którą zapowiedziano już jakiś czas temu. Rzeczona edycja będzie zawierać książkę o powstawaniu gry pt.: „Project CARS: By Racers for Racers”.

Na ten moment Project C.A.R.S to jedna z ładniejszych gier wyścigowych zapowiedzianych na konsole nowej generacji. Pamiętajmy również o wsparciu dla Oculus Rift. Tytuł powinien pojawić się na rynku w listopadzie tego roku.

Written By
More from Patryk

Pierwsze oceny The Last of Us: Remastered na PlayStation 4!

The Last of Us: Remastered jest dostępne na PlayStation 4 jako odświeżona...
Read More