Project C.A.R.S – nowe zwiastuny oraz oficjalny dystrybutor

W sieci udostępniono nowe zwiastuny gry Project CARS, która trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Tytuł będzie dystrybuowany przez firmę Bandai Namco.

Project C.A.R.S. jest grą wyścigową studia Slighty Mad z Wielkiej Brytanii. Tytuł trafi na konsole nowej generacji.
Project C.A.R.S. jest grą wyścigową studia Slighty Mad z Wielkiej Brytanii. Tytuł trafi na konsole nowej generacji.

Firma Bandai Namco będzie oficjalnym dystrybutorem gry Project C.A.R.S na terenie całego świata. W sieci pojawiły się oficjalne informacje na ten temat, które ponadto wspierane są przez dwa nowe materiały wideo. 

Każdy kolejny materiał promocyjny utwierdza mnie w przekonaniu, że Project C.A.R.S będzie tytułem wybitnym, który stawia przede wszystkim na wyborną oprawę graficzną oraz symulacyjne podejście do wyścigów. Poniższe materiały zmontowano tak, aby podkreślały dwa kluczowe elementy gry wyścigowej, a więc prezentację dostępnych w grze samochodów oraz świetnie wyglądające wyścigi. Pod tym względem gra studia Slighty Mad naprawdę sporo ma do zaoferowania. Piszę tutaj o jakości wykonania modeli samochodów, które zbudowano w oparciu o licencjonowane auto wyścigowe z całego świata. Poraża mnie mnogość detali, szczegółowość karoserii oraz fenomenalne oświetlenie. Jeżeli mowa o otoczce wyścigów, to tutaj również zapowiada się świetna atmosfera. Autorzy udostępnią nam wiele kategorii sportowych, jak również pozwolą zasiąść za kierownicami tak klasycznych samochodów, jak również bolidów. 

Na ten moment Project C.A.R.S to jedna z ładniejszych gier wyścigowych zapowiedzianych na konsole nowej generacji. Pamiętajmy również o wsparciu dla Oculus Rift. Tytuł powinien pojawić się na rynku w listopadzie tego roku.

Written By
More from Patryk

Świętujmy dziesiąte urodziny Singstar oczekując na nową odsłonę serii

Singstar to gra przeznaczona na konsole PlayStation, w której wcielamy się w...
Read More