Project C.A.R.S. na nowych screenach z wersji PlayStation 4

Rzućcie okiem na odbicia na asfalcie - kosmos!

Slighty Mad Studios opublikowało galerię nowych screenów pochodzących z wersji gry na PlayStation 4. Robią one ogromne wrażenie pełnią detali, szczegółów oraz zabójczym oświetleniem.

Project C.A.R.S. robi fenomenalne wrażenie jeżeli chodzi o oprawę wizualną. Ciekawe jak gra będzie prezentować się pod względem rozgrywki.
Project C.A.R.S. robi fenomenalne wrażenie jeżeli chodzi o oprawę wizualną. Ciekawe jak gra będzie prezentować się pod względem rozgrywki.

Firma Slighty Mad Studios opublikowała w sieci pierwsze screeny z gry Project C.A.R.S. w wersji na PlayStation 4. Jest to popis umiejętności programowania twórców, którym udało się osiągnąć fenomenalne efekty. Rzućcie okiem na obszerną galerię, gdzie widać kilka samochodów na tle wspaniale wymodelowanych tekstur. Ogromne wrażenie zrobiło na mnie oświetlenie, które jest bardzo sugestywne i realistycznie. Na odbiór gry wpływa ponadto niemalże fotorealistyczne wykonanie wozów. Wiemy już, że autorzy gry zamierzają udostępnić mnóstwo samochodów, w tym egzotyczne marki oraz bolidy. Efektownie prezentują się również wnętrza samochodów, kokpity wyścigowych aut, które zawierają mnóstwo pomniejszy szczegółów, przełączników wskaźników itp.

Project C.A.R.S. jest ambitnym, kładącym nacisk na symulację, projektem Slighty Mad Studios. Twórcy potwierdzają, iż gracze mogą liczyć na rozdzielczość 1080p i 60 klatek na sekundę. Tytuł trafi na PlayStation 4, Xbox One, Wii U oraz komputery osobiste. Co ciekawe, pojawi się on na rynku w tym samym okresie co Driveclub. Październik będzie bardzo gorącym miesiącem dla fanów gier wyścigowych.

Written By
More from Patryk

Project Morpheus zapowiedziany na GDC 2014

Gogle VR od koncernu Sony zostały oficjalnie zaprezentowane na imprezie Game Developers...
Read More