Project C.A.R.S. – jak gra prezentuje się na tle rzeczywistości?

Producent gry Project C.A.R.S. opublikował w sieci niezwykle ciekawy materiał wideo. Autorzy postanowili porównać rzeczywistość z grą wideo na podstawie okrążenia na torze Brands Hatch.

Project C.A.R.S. to jedna z pierwszych gier, które będą obsługiwać gogle wirtualnej rzeczywistości.
Project C.A.R.S. to jedna z pierwszych gier, które będą obsługiwać gogle wirtualnej rzeczywistości.

Studio Slighty Mad udowodniło mi poprzednimi materiałami wideo, że Project C.A.R.S. prezentować będzie niespotykaną dotąd jakość oprawy graficznej. Gra zostanie wydana na PlayStation 4, komputerach osobistych oraz Wii U i Xbox One. Tytuł ma wspierać również urządzenia wirtualnej rzeczywistości, ale dopiero teraz autorzy pokusili się zaprezentować nam tak ciekawy materiał wideo. Mowa tutaj o porównaniu przejazdu po torze Brands Hatch z autentyczną rozgrywką z gry. Jesteście w stanie znaleźć większe różnice?

Jedynie poprzez spoglądanie na kask kierowcy oraz jego zachowanie jesteśmy w stanie stwierdzić, który obraz jest rzeczywistą przejażdżką, a który fragmentem rozgrywki. Brytyjski tor na obu filmikach wygląda niesamowicie, ponieważ wideo zostało nagrane tak, aby kierowcy poruszali się dokładnie w tym samym momencie po trasie. Na ten moment Project C.A.R.S to jedna z ładniejszych gier wyścigowych zapowiedzianych na konsole nowej generacji. Pamiętajmy również o wsparciu dla Oculus Rift. Tytuł powinien pojawić się na rynku w listopadzie tego roku.

Written By
More from Patryk

Rockstar wyjaśnia, dlaczego GTA V trafi później na komputery osobiste

Firma Rockstar postanowiła wystosować oficjalny komunikat dotyczący premiery Grand Theft Auto V...
Read More