Project Beast – wyciekły pierwsze fragmenty rozgrywki

W sieci pojawiły się niespodziewanie pierwsze fragmenty rozgrywki z gry Project Beast. Za ten tytuł odpowiadają twórcy Demon’s Souls oraz Dark Souls.

Project Beast to duchowy następca Demon's Souls oraz Dark Souls.
Project Beast to duchowy następca Demon’s Souls oraz Dark Souls.

W sieci, zupełnie niespodziewanie, pojawił się króciutki materiał wideo prezentujący rozgrywkę w Project Beast, które to jest podobno kolejną odsłoną Demon’s Souls. Filmik prezentuje nam główne aspekty rozgrywki oraz walkę, uważajcie jednak na jego bardzo niską jakość. 

Najprawdopodobniej tytułem zajmuje się firma From Software, można to wydedukować po schemacie rozgrywki, który jest łudząco podobny do tego znanego z Dark Souls 2. Co więcej, wszystko wskazuje na to, że pozycja będzie przeznaczona tylko dla konsol PlayStation, ponieważ podobno nad pracami czuwa również firma Sony Japan Studios. Producentem jest rzekomo Hidetaka Miyazaki, który ostatnio został mianowany szefem generalnym From Software. Wcześniej pracował on nad grami Dark Souls oraz Demon’s Souls. 

Fani twórczości From Software powinni być zadowoleni, aczkolwiek wstrzymał bym się z ocenami nowego projektu do targów E3. Poniższy materiał, choć ciekawy, jest bardzo słabej jakości i nie obrazuje nam autentycznego wyglądu Project Beast.

[dzięki – Kotaku]

Written By
More from Patryk

Wysyp informacji na temat gry Final Fantasy XV

Hajime Tabata wyjawił mnóstwo interesujących szczegółów na temat gry Final Fantasy XV....
Read More
  • Nie wiem do końca dlaczego, ale od razu przypomina mi się fenomenalny Planescape Torment.