Produkcja Until Dawn dobiegła końca, no to czekamy na premierę na PlayStation 4

Sony w przyszłym miesiącu obsługuje jedną, wielką, jednocześnie przerażająca premierę. Mianowice Until Dawn na PlayStation 4.

Until Dawn po wielu miesiącach prac, przygotowań, zmianie platformy z PlayStation 3 (PS Move) na PlayStation 4 ostatecznie zostało ukończone. Gra otrzymała złoty status i teraz tylko czekamy na jej sierpniową premierę.

Oryginalnie gra została ujawniona podczas targów Gamescom 2013. Jeszcze wtedy planowano wydać ją z myślą o PlayStation Move na PlayStation 3, ale finalnie podjęto decyzję o PlayStation 4. I dobrze, bowiem tytuł wygląda fajniej na nowej konsoli Sony i może być miłym zaskoczeniem dla fanów gatunku horrorów.

Nowa konsola, to zawsze szansa na o wiele więcej, niż w przypadku mniej ”energicznego” PlayStation 3. Gameplay z gry Until Dawn cechuje wysokiej jakości oprawa graficzna, mroczny i ponury klimat oraz wszędobylski mrok. To właśnie ten ostatni element najbardziej straszy, bo przecież, podobnie jak w klasycznym Silent Hill, najbardziej boimy się tego, czego nie widać.

Gra Until Dawn debiutuje na PlayStation 4 już 25 sierpnia. Do tego czasu polecamy oficjalny trailer.

[dzięki – http://www.psu.com/news/27700/PS4-exclusive-Until-Dawn-has-gone-gold-no-delays-in-sight]

 

Written By
More from Patryk

Zapowiedziano Assassin’s Creed: Victory

W sieci pojawiły się sensacyjne informacje dotyczące zapowiedzi kolejnej odsłony serii Assassin’s...
Read More