Producent Resident Evil: Revelations 2 twierdzi, że kolejna, główna odsłona serii zachwyci graczy

Producent gry Resident Evil: Revelations 2, Michiteru Okabe, postanowił wypowiedzieć się na temat kolejnej, głównej odsłony cyklu. Jego zdanie, gra powinna zachwycić graczy.

Resident Evi Revelations 2 to powrót do korzeni serii, ale również szansa na ponowne spotkanie ze starymi znajomymi!
Resident Evi Revelations 2 to powrót do korzeni serii, ale również szansa na ponowne spotkanie ze starymi znajomymi!

Najnowszą odsłoną z cyklu Resident Evil jest reedycja pierwszej części Resident Evil HD. Już wkrótce na rynku pojawi się również Resident Evil: Revelations 2, którego producent uważa, że kolejna, główna odsłona serii powinna zachwycić wszystkich graczy.

Michiteru Okabe nie jest wstanie podzielić się z nami większą ilością informacji na temat kolejnej odsłony serii. Firma Capcom aktualnie trzyma ten projekt w tajemnicy, nic na jego temat nie wiadomo. Twórca Resident Evil: Revelations 2 jest jednak przekonany o wielkości tego projektu oraz jego sile przebicia.

”Aktualnie nie mam [zespół pracujący nad Revelations 2 – dop.red.] wglądu na to, co robi zespół od głównej odsłony serii. Oni pracują oddzielnie, ale czymkolwiek się aktualnie zajmują, jestem przekonany, że efekty ich pracy zachwycą graczy i całą branżę. Też jestem niezwykle zainteresowany tym, co chłopaki tam przygotowują.” – Michiteru Okabe, Capcom.

Ostatnia, pełnoprawna odsłona serii to Resident Evil 6, które pojawiło się w roku 2012 na PlayStation 3 oraz Xboksie 360 oraz PC. Ostatnio na rynku pojawiło się świetnie zrealizowane Resident Evil HD na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PC.

[dzięki – http://www.videogamer.com/xbox360/resident_evil_6/news/revelations_2_producer_confident_that_next_major_resident_evil_will_blow_our_minds.html]

Written By
More from Patryk

E3 2014 – rozgrywka oraz animacja na nowych fragmentach z gry Far Cry 4

Na konferencji Ubisoftu zaprezentowano całkiem przyjemne dla oka fragmenty wideo z gry...
Read More