Producenci Star Wars Battlefront obiecują, że gra nie będzie ”kopią” Battlefield 4

Star Wars Battlefront to gra studia DICE, które w ostatnich latach odpowiadało za markę Battlefield. Gra zostanie wydana na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz PC.

star_wars_battlefront

Odkąd studio DICE pracuje nad grą Star Wars Battlefront nieustannie fani obawiają się porównań do serii Battlefield. Twórcy zdecydowali się uciąć te spekulacje, bowiem ich zdaniem gra Star Wars Battlefront to zupełnie inny rodzaj gry, choć oczywiście gatunkowo bardzo podobny.

Menedżer generalny studia DICE, Patrick Bach, zdecydował się wypowiedzieć na temat gry Star Wars Battlefront właśnie w kontekście jej porównań do chociażby Battlefield 4.

star-wars-battle-front

”Cały pomysł na stworzenie gry Star Wars: Battlefront opiera się na dwóch rzeczach. Po pierwsze, gra nazywa się Star Wars: Battlefront nie przez przypadek, bowiem wracamy do korzeni, do całego etosu. Nad tym wszystkim jest jeszcze fakt, że to Star Wars robimy razem z LucasFilm.

Mamy niesamowitą okazję pracować nad grą wspólnie. To niezwykle bliska współpraca. Mamy codzienny kontakt – oni wszystko zatwierdzają, nad wszystkim dyskutujemy.”

Star Wars Battlefront zapowiada się niezwykle ciekawie. Warto napisać, że tytuł pozwoli na rozgrywkę aż 40 graczom na jednej mapie. Polecam się tej grze przyglądać również od strony oprawy graficznej, bowiem pierwszy trailer prezentuje wybitny poziom.

Star Wars Battlefront w tym roku, dokładnie 19 listopada, pojawi się na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Zapraszam również do wiki gry na naszym blogu o grach.

[dzięki – http://www.eurogamer.net/articles/2015-04-17-star-wars-battlefront]

Czego mamy się spodziewać po Star Wars Battlefront (3)?
Czego mamy się spodziewać po Star Wars Battlefront (3)?
Written By
More from Patryk

Rzućcie okiem na rozgrywkę z Bloodborne, nowej marki twórców Dark Souls

Podczas tegorocznej imprezy E3 zaprezentowano graczom zupełnie nową markę od firmy From...
Read More