Producenci opowiadają o procesie produkcji Śródziemie: Cień Mordoru

Śródziemie: Cień Mordoru to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Monolith Productions. Gra oparta jest o twórczość J. R. R. Tolkiena, ale opowiada całkiem nową historię. Aktorzy pracujący przy grze postanowili wypowiedzieć się na temat produkcji, przy której pracują.

Middle-earth: Shadow of Mordor trafi na konsole starej i nowej generacji.
Middle-earth: Shadow of Mordor trafi na konsole starej i nowej generacji.

Monolith Productions, czyli twórcy gry Śródziemie: Cień Mordoru postanowili po raz kolejny przedstawić graczom dwójkę aktorów, którzy pracują wraz z nimi nad tym, aby najnowsza gra studia odniosła sukces. W najnowszym materiale O współpracy ze studiem oraz pracą nad grą Śródziemie: Cień Mordoru opowiadają Troy Baker, aktor wcielający się w głównego bohatera Taliona, oraz Nolan North.

Warto podkreślić, że materiał jest dość ciekawy, a Ci którzy nie mogą doczekać się premiery gry, mogą zajrzeć za kulisy i dowiedzieć się kilku ciekawych rzeczy. Ponadto w poniższym materiale po raz pierwszy dane nam jest zobaczyć Czarną Dłoń Saurona, który będzie jednym z głównych przeciwników Taliona podczas wędrówki przez ziemie Mordoru.

Śródziemie: Cień Mordoru jest grą opartą o twórczość angielskiego pisarza J. R. R Tolkiena i ma wielkie szanse stać się najlepszą grą osadzoną w uniwersum Śródziemia. Twórcy zapowiadają, że ich najnowszy tytuł posiadać będzie wiele elementów charakterystycznych dla gier z gatunku RPG.

Premiera gry na komputerach osobistych oraz na konsolach PlayStation 4 i Xbox One zaplanowana jest na 3 października, natomiast na konsole PlayStation 3 oraz Xboksa 360 gra trafi 21 listopada.

Written By
More from Patryk

Video – kooperacja w Assassin’s Creed: Unity #2

Assassin’s Creed: Unity to gra firmy Ubisoft dostępna na PlayStation 4, Xbox...
Read More