Problem z zapisami gry w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain rozwiązany

Firma Konami ogłosiła, że wreszcie rozprawiła się z problemem zapisanych stanów gry w Metal Gear Solid V: The Phanotm Pain. Na PlayStation 4 i PC problem jest już rozwiązany, patch na pozostałe platformy już nadchodzi.

W ostatnim czasie grę Metal Gear Solid V: The Phantom Pain trapiła pewna bolączka. Gracz wybierając seksowną Quiet, jako towarzyszkę w misjach 29 oraz 42 był narażony na utratę zapisanych stanów gry. Błąd ten doprowadzał grających do szału, bo przecież tracili mnóstwo zawartości oraz godzin gry, ale Konami już zdołało się uporać z tym problemem na PlayStation 4 oraz pecetach.

W nadchodzących dniach ma pojawić się update przeznaczony na Xbox One, Xboksa 360 oraz PlayStation 3. Wspomniana aktualizacja wprowadzi kilka znaczących usprawnień, między innymi:

  • poprawiono błąd ”psujących się” stanów gry po wybraniu Quiet jako towarzyszki w misjach 29 oraz 42,
  • usprawniono błąd pojawiający się poprzedniego problemu, który powodował przełączenie się na czarny ekran oraz braku reakcji gry,
  • naprawiono błąd z samouczka, który uniemożliwiał dalszą rozgrywkę po zakupieniu pierwszej bazy FOB.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain to wielka gra, ale widać nawet ona nie ustrzegła się niewygodnych błędów. Na szczęście zostały one już poprawione i tytuł wraca do pełni formy. Gra jest dostępna na rynku od kilkunastu dni, tytuł jest bardzo wysoko oceniany – średnia na Metacritic to aż 94 punkty.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=mmHDb1EBgTo” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]

[interaction id=”55eeb2efcfb503701d11ba51″]

Written By
More from Patryk

Rekordowo szybki koniec Dark Souls 2. Gracz uwinął się w dwadzieścia minut!

Dark Souls 2 to gra studia From Software, która została wydana na...
Read More