Problem z GTA 5 na PC? Porady powinny pomóc w uruchomieniu gry

Premiera GTA 5 na PC wiąże się z kilkoma problemami graczy. W sieci pojawiły się już porady, jak radzić sobie z napotkanymi błędami.

gta-V-banner

Długie lata oczekiwań, grube miliony wydane na produkcję i dziesiątki nieprzespanych nocy przez twórców. GTA 5 finalnie pojawia się na PC i…robi to z problemami.

Wielu grających uskarża się na problemy z uruchomieniem gry. Warto jest więc przytoczyć kilka porad, jak rodzić sobie z zaistniałymi problemami z Grand Theft Auto V na PC.

  • GTA V nie działa na laptopach?

Wielu graczy ma problemy z odpaleniem tego tytułu na laptopach, szczególnie wyposażonych w karty Nvidii. Jeżeli też masz podobny problem, to polecam zajrzeć w to miejsce, gdzie znajdziesz rozwiązanie problemu.

  • Nie możesz zainstalować GTA V na PC?

Jeżeli tylko nie możesz zainstalować swojej gry, to może to być błąd użytkownika Windows i niestandardowych znaków. W tym przypadku należy wylogować się założyć zupełnie nowe konto z uprawnieniami administratora (bez znaków w naszym języku).

  • Strata pojazdów z GTA Online podczas przenoszenia ich z PlayStation 3 bądź Xboksa 360 na PC.

Wielu graczy uskarża się również na utratę posiadanych samochodów z trybu GTA Online. Jeżeli posiadasz starszą wersję gry na PlayStation 3 bądź na Xboksa 360 to spróbuj się na moment zalogować w grze i pograć. Wróć do trybu kampanii i poczekaj aż gra się zapisze. W tym momencie możesz spokojnie transferować wyniki na PC.

  • GTA 5 nie zainstaluje się bez Windows Media Playera?

Nie wszyscy gracze mogą zainstalować GTA 5 na PC, bowiem nie posiadają zainstalowanego Windows Media Player. Zaleca się wejście do Panelu Sterowania, dalej do zakładki Programy i Funkce, aby zainstalować program Windows Media Player.

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/04/14/gta-5-pc-launch-lose-your-shit/]

gta-v-pc-7-discs

Written By
More from Patryk

PlayStation Polska TV – odcinek 34

W sieci pojawił się kolejny, trzydziesty czwarty odcinek PlayStation Polska TV. Sony...
Read More