Pro Evolution Soccer 2016 – pierwsze oceny trafiły do sieci

Pro Evolution Soccer to popularna seria gier sportowych traktujących o piłce nożnej. Już za kilka dni do sklepów trafi tegoroczna część cyklu, natomiast do sieci trafiły już pierwsze oceny, które dają do zrozumienia, że w tym roku wszyscy fani piłki kopanej powinni zaopatrzyć się w ten tytuł.

Wszystko wskazuje na to, że w tym roku będziemy świadkami niezwykle wyrównanej walki pomiędzy serią FIFA, a Pro Evolution Soccer. Do sieci trafiły pierwsze recenzje produkcji Konami, z których jasno wynika, że seria Pro Evolution Soccer zmierza w bardzo dobrym kierunku.

W opublikowanych tekstach znaleźć możemy zachwyt nad silnikiem gry oraz czucie piłki. Recenzenci zachwalają także zmiany w trybie Master League, animacje, a także sam gameplay. Wszyscy są raczej jednogłośni, co pozwala sądzić, że fani serii na pewno będą zadowoleni z tegorocznej odsłony serii.

  • Gamespot- 9/10
  • Games Radar- 4.5/5
  • IGN (Hiszpania)- 85/100
  • Videogamer- “najlepsza gra o piłce nożnej w historii”

Gra Pro Evolution Soccer 2016 już jutro debiutuje na rynku w wersjach na PlayStation 4, Xbox One, Xboksa 360, PlayStation 3 oraz komputery osobiste. Wszystko wskazuje na to, że dopiero tegoroczna edycja zalicza zwyżkę formy i może odważnie powalczyć z konkurencyjną FIFA 16. Która z tych gier okaże się lepszą kopaniną w tym sezonie, okaże się wkrótce!

[interaction id=”55f6e51116f6b5870139884f”]

More from Mikołaj Ciesielski

Lords of the Fallen z nowym zwiastunem i grafikami

Lords of the Fallen to dynamiczny RPG akcji, który zmierza na konsole...
Read More