Pro Evolution Soccer 2015 – wysyp filmików promocyjnych z targów gamescom 2014

Konami przywiozło na targi gamescom 2014 swoją piłkarską markę. Pro Evolution Soccer 2015 otrzymało wersję demonstracyjną, dzięki czemu otrzymaliśmy wiele filmików prezentujących rozgrywkę.

PES 2015 jest napędzane przez silnik FOX Engine. Będzie to pierwsza odsłona serii robiona z myślą o konsolach nowej generacji.
PES 2015 jest napędzane przez silnik FOX Engine. Będzie to pierwsza odsłona serii robiona z myślą o konsolach nowej generacji.

Firma Konami, jak dotąd, opublikowała nie wiele materiałów wideo z Pro Evolution Soccer 2015. Popularny PES pojawił się jednak na targach w Kolonii, gdzie na wyznaczonych stanowiskach udostępniono jego wersję demonstracyjną dla publiczności. Oczywiście redakcje zagranicznych serwisów zdołali ograć i uwiecznić rozgrywkę z PES 2015 swoimi kamerami.

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na świetną oprawę graficzną, mimo iż filmiki nagrywane są metodą off-screen (z ekranu telewizora), to i tak jesteśmy w stanie dostrzec wysoki poziom jakości. Za techniczną stronę gry odpowiada nowatorski silnik graficzny FOX Engine, który jest wykorzystywany między innymi w grach studia Kojima Productions. Na wielu zbliżeniach sylwetki postaci wyglądają jeszcze bardziej autentycznie, co więcej, animacja ich ruchów, poruszania się oraz gestów, jest teraz o wiele bardziej autentyczna. 

W sieci opublikowano kilka materiałów wideo, dzięki którym możemy obejrzeć spotkania takich drużyn jak Brazylia, Niemcy czy Holandia. PES 2015 pojawi się na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xboksie 360 oraz komputerach osobistych. Sklepu internetowej podają datę premiery, która miałaby nastąpić 26 września.

Written By
More from Patryk

Powrót do przeszłości, czyli Tomb Raider II: Dagger of Xian

Tomb Raider II: Dagger of Xian to kontynuacja legendarna gra z roku...
Read More