Pro Evolution Soccer 2015 jeszcze we wrześniu trafi do sprzedaży?

Pro Evolution Soccer 2015 to gra piłkarska wyprodukowana przez firmę Konami. W sieci pojawiły się pierwsze informacje na temat jej tegorocznej premiery, w tym na konsolach nowej generacji.

Pro Evolution Soccer 2015 trafi po raz pierwszy na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Pro Evolution Soccer 2015 trafi po raz pierwszy na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Jesteście tego świadomi lub nie, ale zbliżamy się do dwóch największych wydarzeń związanych z piłką nożną na świecie. Pierwszą z nich jest mundial w Brazylii, drugą zaś, premiera Pro Evolution Soccer 2015. W sieci pojawiły się pierwsze informacje na jej temat, mianowicie podaje je sklep Game Stop. W ofercie przedsiębiorstwa zajmującego się handlem grami wideo znalazła się data premiery PES 2015, a więc piłki kopanej firmy Konami. Sklep podaje datę 26 września jako start nowej odsłony w sklepach na całym świecie. Informacja nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona przez wydawcę gry, ale już wcześniej wspominał on, że Pro Evolution Soccer 2015 to kompletnie odmieniony i odświeżony projekt. Ile w tym prawdy? Dowiemy się już wkrótce.

Pewne jest kilka faktów, mianowicie to że gra wyjdzie zaraz po mundialu i sezonie wakacyjnym. Druga sprawa to Fox Engine, który to napędzać będzie nową odsłonę serii. Konami odpuściło sobie premierę Pro Evolution Soccer 2014 na konsole nowej generacji, toteż przygotowywano się do pełnoprawnej odsłony na PlayStation 4 oraz Xbox One. Nowoczesny silnik graficzny autorstwa Kojima Productions ma być kołem napędowym nowej odsłony popularnego PESa. Pamiętajcie jednak, że gra trafi również na PlayStation 3, Xboska 360 oraz komputery osobiste. Do tego czasu możecie ogrywać odsłonę z numerkiem 14, można było ją pobrać w ofercie PlayStation Plus.

[ dzięki – Videogamer]
Pro Evolution Soccer 2015 jest oparte o technologie Fox Engine.
Pro Evolution Soccer 2015 jest oparte o technologie Fox Engine.
Written By
More from Patryk

Aktualizacja 9.5 do World of Tanks – Nadciągają Brytyjczycy

Firma Wargaming przygotowała kolejną aktualizację gry World of Tanks o numerze 9.5....
Read More