Primal i Wild Arms 3 trafią na PlayStation 4, ale to dopiero początek listy gier z PlayStation 2

Sony bierze się ostro do roboty i rejestruje kolejne gry z epoki PlayStation 2 na stronach internetowych, które będą grywalne jako klasyki na konsoli PlayStation 4.

W sieci pojawiły się informacje dotyczące nowych gier z epoki PlayStation 2, które będą najprawdopodobniej grywalne wkrótce na PlayStation 4. Piszę ”najprawdopodobniej” bowiem Sony zarejestrowało marki kilku gier na stronie ESRB, zatem pewnie przygotowuje się do ich oceny i udostępnienia w systemie klasyków na PlayStation 4.

Oto lista najnowszych gier:

  • Primal,
  • Ape Escape 3,
  • Wild Arms 3,
  • Okage: Shadow King,
  • Siren.

Wygląda więc na to, że faktycznie coś się ruszyło w temacie wstecznej kompatybilności klasyków z PlayStation 2 na nowej konsoli Sony. Powyższa lista mnie cieszy, głównie z powodu obecności na niej produkcji Primal, czyli gry Sony Computer Entertainment, która swojego czasu oczarowała mnie na PlayStation 2. Świetna przygoda pięknej dziewczyny i gargulca pełna walki, zagadek i ze świetną grafiką.

Warto czekać na więcej informacji dotyczących wstecznej kompatybilności gier z PlayStation 2. Jeżeli Sony sukcesywnie będzie powiększało swoją listę produkcji klasycznych w taki sposób, to do dobrze rokuje na przyszłość. Powinniśmy otrzymywać dostęp do absolutnej klasyki, a wyżej wymienione produkcje absolutnie do niej należą.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=9GfIbRcskAQ” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=Dv3lr-m1wvE” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=7VfTF5ulC4A” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Wspaniałe samochody na nowej galerii z gry Need for Speed

W sieci opublikowano nowe zdjęcia z gry Need for Speed od Ghost...
Read More