Prezentacja Wiedźmin 3: Dziki Gon w jakości 1080p

W sieci udostępniono materiały wideo w jakości 1080p obrazujące rozgrywkę w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon. Geralt z Rivii zabiera nas na mroczny spacer po mokradłach.

Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Będzie to również największa część serii.
Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Będzie to również największa część serii.

Redakcja serwisu IGN opublikowała nagrania prezentujące grę Wiedźmin 3: Dziki Gon w jakości High Definition. Na poniższym filmiku możecie zaznajomić się z wersją demonstracyjną gry w rozdzielczości 1080p, co tylko rozbudzi apetyty w okresie oczekiwania na ten niesamowity tytuł.

Geralt z Rivii zabiera nas na przechadzkę po mrocznych mokradłach. Będziemy towarzyszyć nieznanej istocie, która wspomoże naszego bohatera w wędrówce. Za szczególną uwagę zasługuje poziom wykonania tej lokacji, ze wskazaniem na wirtualną roślinność oraz drzewa. Graficy z CD Projekt RED wykonali kawał dobrej roboty w celu wygenerowania tak autentycznego otoczenia. Geralt stąpając po wodzie narusza jej strukturę, co w sposób autentyczny wpływa na formowanie się niewielkich fal. Niemniej jakościowo wygląda walka oraz animacja ciosów głównego bohatera.

Poziom wykonania wirtualnego otocznia na fragmentach rozgrywki jest bardzo wysoki. Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra z niezwykle charakterystycznymi, często mrocznymi lokacjami, jak chociażby prezentowane na gameplayu ruiny i mokradła. Produkcja firmy CD Projekt RED z pewnością spodoba się weteranom gatunku RPG, jak również fanom wizualnych fajerwerków (efekty cząsteczkowe – pył, krople, ogień – robią niesamowite wrażenie).

Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na rynek 24 lutego przyszłego roku na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste. Do tej pory powinnyśmy otrzymać kolejne materiały promujące ten tytuł. Jedno jest pewne, za kilka miesięcy zagramy w niezwykle wybitny tytuł z gatunku RPG.

Written By
More from Patryk

Battlefield 4 – Electronic Arts twierdzi, że wpadki nie wpływają na popularność marki

Electronic Arts postanowiło dalej bronić swojej największej marki, jaką jest bezapelacyjnie Battlefield...
Read More