Prezentacja upływu czasu w Grand Theft Auto V

Kolejny ciekawy materiał wideo z gry Grand Theft Auto V pojawił się w sieci. Tym razem opublikowano prezentację upływającego czasu na przestrzeni siedmiu dni – robi wrażenie.

Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.
Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.

Grand Theft Auto V jest obecne już na PlayStation 4 oraz Xbox One i robi wielkie wrażenie na graczach. Wszyscy zainteresowani powoli powracają do Los Santos, aby osobiście sprawdzić, jak metropolia się zmieniła. W sieci został opublikowany bardzo ciekawy montaż przedstawiający upływ czasu, w sumie to całej doby, z kilku perspektyw. Całość może się podobać i zrobić na graczu wrażenie.

Rockstar zadbali o autentyczne odwzorowanie zmiennej pory dnia i nocy. Dzięki temu możemy zaobserwować zmieniający się ruch uliczny, pogodę, oświetlenie, zachmurzenie i wiele innych elementów graficznych. Warto podkreślić, iż nagranie zostało zmontowane z dłuższego materiału – 48 minut w oryginale – w trakcie których mija doba w grze. Całość została opublikowana w najwyższej jakości 1080p oraz 60 klatkach na sekundę.

Written By
More from Patryk

The Last of Us Reclaimed Territories – rzućcie okiem na świeży trailer dodatku DLC

The Last of Us Reclaimed Territories to kolejne rozszerzenie fabularne do gry...
Read More