Prezentacja upływu czasu w Grand Theft Auto V

Kolejny ciekawy materiał wideo z gry Grand Theft Auto V pojawił się w sieci. Tym razem opublikowano prezentację upływającego czasu na przestrzeni siedmiu dni – robi wrażenie.

Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.
Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.

Grand Theft Auto V jest obecne już na PlayStation 4 oraz Xbox One i robi wielkie wrażenie na graczach. Wszyscy zainteresowani powoli powracają do Los Santos, aby osobiście sprawdzić, jak metropolia się zmieniła. W sieci został opublikowany bardzo ciekawy montaż przedstawiający upływ czasu, w sumie to całej doby, z kilku perspektyw. Całość może się podobać i zrobić na graczu wrażenie.

Rockstar zadbali o autentyczne odwzorowanie zmiennej pory dnia i nocy. Dzięki temu możemy zaobserwować zmieniający się ruch uliczny, pogodę, oświetlenie, zachmurzenie i wiele innych elementów graficznych. Warto podkreślić, iż nagranie zostało zmontowane z dłuższego materiału – 48 minut w oryginale – w trakcie których mija doba w grze. Całość została opublikowana w najwyższej jakości 1080p oraz 60 klatkach na sekundę.

Written By
More from Patryk

Zobaczcie oficjalną reklamę gry F1 2015

Wielka premiera gry F1 2015 zbliża się wielkimi krokami. Dziś otrzymaliśmy spot...
Read More