Prezentacja trybu Hotwire w Battlefield Hardline

Firma Electronic Arts opublikowała w sieci najnowszy zwiastun promocyjny gry Battlefield: Hardline. Filmik jest przesiąknięty akcją, wystrzałami oraz jazdą bez trzymanki.

Battlefield Hardline to tytuł, za który odpowiedzialna jest firma  Visceral Games.
Battlefield Hardline to tytuł, za który odpowiedzialna jest firma Visceral Games.

Electronic Arts nie zapomina o swoim największym aktualnie projekcie, czyli Battlefield Hardline. W sieci opublikowano najnowszy zwiastun promocyjny gry, który przybliża nam smokowity klimacik policyjny tej produkcji.

Najnowszy materiał prezenutuje nam jeden z trybów zabawy wieloosobowej, tak zwany Hotwire. Głównym celem rozgrywki jest pościg samochodowy. Jeden zespół musi dotrzeć do wybranej lokalizacji na mapie, druga drużyna musi im w tym przeszkodzić. Trzeba przyznać, że zabawa w tym trybie wygląda niezwykle efektownie i przede wszystkim jest czymś świeżym w branży. Oczywiście Hotwire to jeden z wielu trybów wieloosobowych, któe udostępnione zostaną po wraz z pełną wersją gry.

Battlefield Hardline przygotowywany jest z myślą o Xbox One, PlayStation 4, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz komputerach osobistych. Tytuł pojawi się w oficjalnej sprzedaży już na początku przyszłego roku.

Written By
More from Patryk

Ruszyła wielka wakacyjna promocja CDP.pl!

Przez 2 miesiące wakacji w serwisie cdp.pl na fanów cyfrowych multimediów czekać...
Read More