Premiery gier (27.04.-03.05.2015)

Ostatni tydzień kwietnia i początek maja to kilka tytułów wartych Waszej uwagi. Zanim rozpocznie się boom na temat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon warto jest sprawdzić kilka mniejszych tytułów, jak chociażby Broken Age oraz Magicka: Wizard Wars na PC.

Call-of-Duty-Advanced-Warfa

  • Broken Age (PSV, PS4) – 28.04.2015

Broken Age to klasyczna gra przygodowa z atrakcyjną dwuwymiarową grafiką, którą opracowało studio Double Fine. Rozgrywka polega głównie na zwiedzaniu lokacji, prowadzeniu rozmów, zbieraniu przedmiotów i rozwiązywaniu łamigłówek. Tytuł charakteryzuje się świetnie zrealizowaną artystycznie oprawą graficzną i przyjemnym dla oka wizerunkiem – fani przygodówek powinni być zachwyceni.

  • Magicka: Wizard Wars (PC) – 28.04.2015

Magicka: Wizard Wars to gra z gatunku MOBA utrzymana w klimacie humorystycznego fantasy. Magicka: Wizard Wars koncentruje się na sieciowych starciach PvP toczonych między dwoma czteroosobowymi grupami magów. Szczególnie interesującą stroną produkcji jest rozbudowany system czarów, pozwalający łączyć pojedyncze zaklęcia w potężne kombinacje.

  • State of Decay: Year One Survival Edition (PC, XO) – 28.04.2015

Jest to ulepszona wersja gry z konsoli Xbox 360, która traktuje o epidemii zombies. Zatroszczono się o znacząco ulepszoną oprawę graficzną w pełnym 1080p i 60 klatkach na sekundę. W skład zestawu wchodzą również wcześniej publikowane dodatki Breakdown i Lifeline.

  • Call of Duty: Advanced Warfare Ascendance DLC (PC, PS3, PS4) – 30.04.2015

Oczywiście w dodatku DLC Ascendance gracze mogą spodziewać się dodatkowych lokacji, w liczbie czterech, którymi są: pięciopiętrowy budynek Perplex; Site 244, która opowiada o tajemniczym statku w pobliżu Mount Rushmore; Climate – utopia stworzona przez ludzi; Chop Shop, czyli fabryka produkująca egzoszkielety.

Ostatnim dodatkiem na liście będzie kolejny epizod kooperacyjnego trybu kampanii Exo Zombies. Twórcy dorzucą zupełnie nową broń – połączenie karabinu ze strzelbą, jak również nową playlistę.

  • Mortal Kombat X (AND) – 30.04.2015

Mobilna wersja gry Mortal Kombat X od najbliższego czwartku będzie dostępna na urządzeniach mobilnych z systemem Android.

Written By
More from Patryk

Czasowo wstrzymano pobieranie DriveClub z PlayStation Plus

Dziś premiera gry wyścigowej DriveClub na PlayStation 4. Tytuł dostępny jest w...
Read More