Premiery gier (13.04 – 19.04.2015)

Najważniejsze premiery gier w tym tygodniu to GTA 5 w wersji na PC oraz Mortal Kombat X na konsole stacjonarne oraz komputery osobiste.

mortal-kombat-x-banner

Z pewnością w tym tygodniu nie powinno być większych problemów ze znalezieniem ciekawych gier na półkach sklepowych. Absolutnie zdominowane one zostaną przez pudełka z grami Grand Theft Auto V i Mortal Kombat X. NetherRealm Studios oraz Rockstar nie tylko w tym tygodniu, ale chyba i w całym miesiącu skoncentrują na sobie uwagę graczy. Pamiętajcie również o innych, niemniej interesujących tytułach.

  • Grand Theft Auto V (PC) – 14.04.2015

GTA 5 w wersji na PC to z pewnością jedna z najbardziej oczekiwanych gier tej części roku. Tytuł miał już swoją premierę na PlayStation 4, Xbox One, wcześniej również na Xboksie 360 oraz PlayStation 3. Tytuł ma być wersją ostateczną, do której Rockstar dążyło od początku prac nad grą. GTA 5 w wersji na PC to przede wszystkim rozbudowana, wysokiej jakości oprawa graficzna oraz setki godzin grania.

Warto również pamiętać o trybie wieloosobowym, czyli tak zwanym GTA Online. Pozwoli on graczom na zabawę w trybie Heist, ale nie tylko.

gta v screen (11)

  • Age of Wonders III: Eternal Lords (PC) – 14.04.2015

Jest to większy dodatek fabularny do świetnej gry RPG Age of Wonders III. Zawartość wprowadza do rozgrywki głównie dwie nowe rasy, specjalizację przywódcy oraz kolejną kampanię dla pojedynczego gracza. Jeżeli ktoś jest fanem tego typu produkcji, to powinien się zainteresować.

  • Mortal Kombat X (PC, PS4, XO) – 14.04.2015

Mortal Kombat X to dziesiąta odsłona niezwykle kultowego cyklu bijatyk od NetherRealm. Tytuł pozwoli na rozgrywanie pojedynczych pojedynków, ale również stałej sieciowej rozgrywki. Osiągnięcia graczy będą zliczane w punktach, które rzutują na ich pozycję w globalnym rankingu.

Oczywiście Mortal Kombat X to nie tylko rozgrywka, ale również wspaniała oprawa graficzna, która zabłyśnie w pełni na konsolach nowej generacji oraz PC (premiera na Xboksa 360 i Playstation 3 w czerwcu). Tytuł wprowadza szereg nowych zawodników oraz rozwiązań. Bądźcie spokojni – Fatality trzymają poziom.

  • Titan Souls (PS4, PSV) – 15.04.2015

Titan Souls to intrygująca gra wideo, która inspiruje się dokonaniami From Software i serii Dark Souls. Wcielamy się w postać wojownika i szukamy magicznego artefaktu. Tyle tylko, że w podziemnych ruinach roi się od niebezpieczeństw.

  • Lords of Xulima: A Story of Gods and Humans (PC) – 16.04.2015

Klasyczna gra RPG osadzona w klimatach fantasy. Tytuł ten dostępny będzie tylko i wyłącznie na komputerach osobistych, ale warto jest się zainteresować nim, głównie przez porównania z grami pokroju Ultimy, Baldur’s Gate czy Wizardry. Tytuł pojawi się w Stalowej Serii firmy Techland.

Written By
More from Patryk

BioWare anulowało projekt sieciowej gry Shadow Realms

Firma BioWare zdecydowała się anulować prace nad sieciową grą MMO Shadow Realms....
Read More