Premiery gier (11.05-17.05. 2015)

W tym tygodniu nie ma zbyt wielu premier gier na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Do najbardziej interesujących należą z pewnością Final Fantasy X/X-2 HD oraz Farming Simulator 15…dla zainteresowanych.

Square Enix to autor między innymi sukcesu marki Final Fantasy, której ostatnią odsłoną jest wieloosobowe A Realm Reborn.
Square Enix to autor między innymi sukcesu marki Final Fantasy, której ostatnią odsłoną jest wieloosobowe A Realm Reborn.
  • Lost Orbit (PS4) – 12.05.2015

Lost Orbit to gra zręcznościowa, którą można scharakteryzować jako pionową platformówkę. Klasyczna gra zręcznościowa, dzięki której wcielimy się w rolę astronauty. Gra polega na poruszaniu się do góry ekrany, korzystaniu z grawitacji pobliskich planet oraz unikaniu niebezpieczeństw. Całość wygląda całkiem ładnie, bowiem gra została utrzymana w kreskówkowej grafice.

  • Toren (PS4) – 12.05.2015

Toren to klasyczna przygodówka utrzymana w baśniowej konwencji. Grę opracowało brazylijskie studio Swordtales. Gracz wcieli się w księżniczkę uwięzioną w ogromnej wieży. Gameplay z gry opiera się głównie o rozwiązywanie zagadek oraz eksplorację otoczenia. Tytuł może się jednak pochwalić całkiem przyzwoitą oprawą graficzną i charakterystyczną stylistyką.

  • Farming Simulator 15 (PS3, X360, XO, PS4) – 15.05.2015

Farming Simulator 15 to kolejna odsłona popularnych symulatorów rolniczych, które dostępne są również na konsolach nowej generacji. Podstawowe założenia rozgrywki nie uległy zmianie. Gameplay z gry opiera się o prowadzenie własnego przedsiębiorstwa rolnego. W najnowszej odsłonie serii twórcy ze studia Giants Software dorzucili przemysł drzewny, myjkę ciśnieniową oraz tereny skandynawskie.

  • Wolfenstein: The Old Blood (PS4,XO) – 15.05.2015

Samodzielny dodatek do gry Wolfenstein: The New Order. Gameplay z gry oferuje minikampanię rozgrywającą się przed wydarzeniami z The New Order. W 1946 roku trafimy do Bawarii, gdzie zinfiltrujemy zamek Wolfenstein. Dla graczy przygotowano kolejną porcję akcji, walki i rozrywki na najwyższym poziomie.

  • Final Fantasy X/X-2 HD (PS4) – 15.05.2015

Klasyka Square Enix w czystej postaci na PlayStation 4. Ponad 200 godzin gry, na które składać się będą: Final Fantasy X International Version, Final Fantasy X-2 International version oraz Final Fantasy X-2 Last Mission. Ulepszona grafika – Oprawa graficzna została poprawiona, by dorównać standardom PlayStation 4.

Oryginalna lub przearanżowana muzyka – wybór pomiędzy oryginalną lub przearanżowaną ścieżką dźwiękową z gry Final Fantasy X. Pełna kompatybilność funkcji Cross-Save – możliwość przeniesienia zapisanej gry pomiędzy systemami PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PlayStation Vita. Muszę wyliczać dalej?

Written By
More from Patryk

Serwis YouTube obiecuje wsparcie dla 60 klatek na sekundę

Koncern Google planuje sukcesywnie rozwijać platformę YouTube. W najbliższych miesiącach mają zostać...
Read More