Premierowy zwiastun The Amazing Spider- Man 2

THE AMAZING SPIDER- MAN 2 TO KOLEJNA ODSŁONA GIER, KTÓREGO GŁÓWNYM BOHATEREM JEST JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH POSTACI KOMIKSOWYCH, CZYLI SPIDER- MAN. EUROPEJSKA PREMIERA JUŻ 2 MAJA.  

The Amazing Spiderman 2 trafi na ekrany kin i do czytników konsol. Czy druga odsłona serii jest w stanie zadowolić graczy z całego świata?

Z dniem dzisiejszym ma miejsce premiera gry za Oceanem. Gra trafi do sprzedaży w Europie 2 maja na konsole starej generacji, nową konsolę Sony oraz na komputery osobiste. Premierowy zwiastun nie pokazuje niczego nadzwyczajnego. Skupia się on jedynie na kilku scenach, gdzie tytułowy bohater śmiga między budynkami, pokazując przy okazji okolice. Gracze będą poruszać się podczas rozgrywki po wielkiej metropolii. Na zwiastunie widać również głównych przeciwników Spidey’a, z którymi zapewne przyjdzie się graczom zmierzyć. Zresztą, sami rzućcie na niego okiem.

The Amazing Spider- Man 2 to przygodowa gra akcji osadzona w komiksowej wersji Manhattanu. Pod względem fabularnym gra kontynuuje wydarzenia przedstawione w The Amazing Spider- Man z 2012 roku. Obie odsłony łączą pewne wątki i sceny, ale podążają odrębnymi ścieżkami. W nowej odsłonie bohater otrzymał pokaźny zestaw nowych ciosów, a podczas walk będzie mógł wykorzystać różne rodzaje sieci. Rozbudowano również sekcje poruszania się Peterem Parkerem w stroju cywilnym. W tej części będą to pełnoprawne misje, które będą miały na celu prowadzenie dochodzeń. Technologicznie gra nie odbiega standardem temu, co zaobserwowaliśmy w pierwszej odsłonie serii. The Amazing Spider-Man 2 to typowy średniak, który zapowiada się lepiej tylko na platformach nowej generacji, a być może jedynie na jednej z nich.

More from Mikołaj Ciesielski

Dying Light- do sieci trafił krótki, ale pełen akcji materiał

Dying Light to gra z gatunku survival horror, za którą odpowiedzialne jest...
Read More