Premierowy zwiastun Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution

W sieci opublikowany najnowszy zwiastun Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution. Materiał przypomina nam o premierze tej bijatyki na Xboksie 360, PlayStation 3 oraz komputerach klasy PC.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution to prawdopodobnie ostatnia odsłona serii na Xboksa 360 oraz PlayStation 3.
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution to prawdopodobnie ostatnia odsłona serii na Xboksa 360 oraz PlayStation 3.

W ubiegły piątek do oficjalnej sprzedaży trafiła bijatyka Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution w wersjach na PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Właściciele komputerów osobistych już jutro będą mogli cieszyć się własną edycją gry.

Z tej właśnie okazji opublikowany został w sieci najnowszy zwiastun gry studia CyberConnect2. Tytuł został oparty o niezwykle popularną licencję mangi o tym samym tytule, za którą odpowiada niejaki Masashi Kishimoto. Poniższy materiał wideo składa się z wielu starć pomiędzy bohaterami gry. Oczywiście całość została podkreślona dynamicznym i efektownym soundtrackiem.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution to kontynuacja gry Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 z roku 2013. Podczas rozgrywki będziecie mogli wcielić się w setkę dostępnych zawodników. Co ciekawe, w proces produkcji włączył się sam Kishimoto, który zaprojektował dodatkową postać.

Warto w tym miejscu nadmienić, że po raz pierwszy w historii wszystkie dostępne edycje zostały wydane na rynek w języku polskim (napisy). Poniżej możecie rzucić okiem na najnowszy zwiastun Naruto, ktoś zainteresowany?

Written By
More from Patryk

Twórcy prezentują kolejne migawki z gry Driveclub

Driveclub trafi do sprzedaży tylko na PlayStation 4. Twórcy opublikowali kolejne materiały...
Read More