Premierowy zwiastun Forza Horizon 2 oraz fragmenty rozgrywki

Producent gry Forza Horizon 2 udostępnił w sieci zwiastun premierowy oraz materiał wideo zawierające elementy rozgrywki. Jak zwykle jest szybko, efektownie i z piskiem opon.

Forza Horzion 2 to jedna z najlepszych gier wyścigowych w bibliotece Xbox One!
Forza Horzion 2 to jedna z najlepszych gier wyścigowych w bibliotece Xbox One!

Z dniem 30 września Forza Horizon 2 pojawi się w oficjalnej sprzedaży. Tytuł będzie dostępny na Xboksie 360 oraz Xbox One. Twórcy zdecydowali się opublikować świeże materiały wideo, obok których fani motoryzacji nie przejdą obojętnie.

Opublikowany materiał wideo rozpoczyna się od kilku malowniczych ujęć prezentujących tereny Połódniowej Europy. Autorom gry udało się efektownie odwzorować tamtejszy klimat, dzięki czemu otrzymujemy piękne i przepełnione ciepłymi kolorami lokacje.

Playground Games starają się również uzmysłowić nam, jak wiele atrakcji czeka na nas podczas rozgrywki. Wyścigi na asfalcie, bezdrożach, szutrze, okolicznych polach, jak również dynamicznie zmieniające się warunki atmosferyczne. Forza Horizon 2 na tym tle prezentuje się wyśmienicie.

Jeżeli jeszcze nie zdecydowaliście się na zakup Xbox One, to poniżej prezentujemy Wam filmiki, które powinny rozwiać wszelkie wątpliwości. W połączeniu z oryginalną Forzą Motorsport 5 na konsoli Microsoftu maniacy motoryzacji powinni czuć się wyśmienicie.

Written By
More from Patryk

Sensor Kinect 2.0 dostępny dla komputerów osobistych od lipca

Firma Microsoft opublikowała informacje na temat dystrybucji sensora Kinect 2.0. Urządzenie będzie...
Read More