Premierowy zwiastun Bound by Flame!

BOUND BY FLAME TO RPG AKCJI OD STUDIA SPIDERS. PREMIERA JUŻ ZA KILKA DNI, BO 9 MAJA. GRA ZMIERZA NA KOMPUTERY OSOBISTE, PLAYSTATION 4,PLAYSTATION 3 ORAZ NA XBOXA 360. Z OKAZJI, ŻE PREMIERA JUŻ NIEDŁUGO TWÓRCY PREZENTUJĄ PREMIEROWY ZWIASTUN. 

Świetne wiadomości dla fanów gier fabularnych, ich wysyp w tym roku nastąpi jesienią. O tej porze roku otrzymamy m. in Śródziemie: Cień Mordoru, polskie Lords of the Fallen i chyba najbardziej wyczekiwany tytuł, czyli Dragon Age: Inkwizycja. Do tego okresu pozostało jeszcze sporo czasu.  Jak więc umilić sobie ten okres wyczekiwania na daną grę? Na pewno warto będzie sprawdzić Bound by Flame, które zbliża się wielkimi korkami. Dlaczego warto? Moim zdaniem przede wszystkim ze względu na klimat, któremu twórcy poświęcają wiele uwagi oraz muzykę, która jeszcze bardziej ma go podkręcać. Z okazji, że premiera już w piątek twórcy przedstawiają nam premierowy zwiastun. Rzućcie okiem, bo warto.

Bound by Flame to RPG akcji z perspektywą trzeciej osoby. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Spiders(twórcy m.in Mars: War Logs). Tytuł został osadzony w mrocznym świecie fantasy. Głównym bohaterem Bound by Flame jest najemnik, który został opętany przez demona, władającego ogniem. To jak bardzo opęta on naszego bohatera zależy tylko i wyłącznie od nas samych, ponieważ w grze przyjdzie nam wybierać między posiadaniem niszczycielskich mocy, a cechami prawdziwego bohatera. Fabuła została podzielona na rozdziały, która kształtowana jest przez wybory fabularne, ale również przez to jaką ścieżką zdecydujemy się podążać.

More from Mikołaj Ciesielski

Nowe, gorące materiały z gry Watch Dogs, oraz plany na przyszłość Ubisoftu

WATCH_DOGS TO NAJNOWSZA PRODUKCJA UBISOFTU, KTÓRA MA BYĆ PRAWDZIWĄ INNOWACJĄ W GRACH TEGO...
Read More