Premierowy trailer i mnóstwo rozgrywki z gry Need for Speed

Piękne samochody oraz nocne wyścigi, właśnie to zostało zaprezentowane na nowym zwiastunie gry Need for Speed. To jednak nie wszystko, bo otrzymaliśmy ponadto dłuższy fragment rozgrywki.

Wszyscy fani undergroundu i klasycznych odsłon serii Need for Speed sprzed lat z pewnością czekają na nowe informacje i premierę gry Ghost Games. Już za dosłownie kilka dni będziemy mogli rzucić się na Need for Speed w wersjach na PlayStation 4 oraz Xbox One. Do tego czasu możecie zachwycać się nowym zwiastunem gry przygotowanym przez twórców.

Electronic Arts bardzo udanie buduje hype wokół gry Need for Speed, a każdy kolejny materiał tylko podnosi emocje i gwarantuje przyjemność z jego oglądania. Dziś możecie zobaczyć również około dwadzieścia minut samej rozgrywki, która mi osobiście bardzo przypomina serię Need for Speed: Underground z epoki PlayStation 2. Jest miasto po zmroku, są szybkie, nieźle tuningowane samochody, nielegalne wyścigi i genialna muzyka, jak to zwykle bywa w wyścigowych grach Electronic Arts.

W zasadzie to Need for Speed na PlayStation 4 oraz Xbox One nie powinno zawieść. Myślę że doświadczenie zdobyte na przestrzeni ostatnich lat, silnik graficzny Frostbite oraz Autolog powinny pozytywnie wpłynąć na wrażenia płynące z gry. Premiera na konsolach stacjonarnych już z dniem 5 listopada w naszym kraju.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=vLQGXHy5m6Y” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=56gJADOacIk” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

PlayStation 4 i Xbox One z wystarczającą ilością pamięci RAM – zdaniem Naughty Dog

W przypadku konsol PlayStation 4 oraz Xbox One często toczą się spory...
Read More