Premierowy trailer Final Fantasy XIV na PlayStation 4

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn pojawiło się już na konsoli PlayStation 3 oraz na komputerach osobistych. Twórcy postanowili przenieść grę na konsolę nowej generacji firmy Sony, czyli na PlayStation 4. Premiera miała miejsce wczoraj, a twórcy postanowili uczcić ten moment premierowym zwiastunem.

Zwiastun został w całości stworzona ze scen, które pochodzą prosto z gry. Przedstawiają one głównie walkę głównych bohaterów z różnego typu oponentami. Całość okraszona jest dużą ilością kolorowych efektów specjalnych, które podkreślają klimat gry. Warto przypomnieć, że każdy kto posiada Final Fantasy XIV: A Realm Reborn na PlayStation 3, może przenieść swoją wersję gry na najnowszą konsolę firmy Sony. Warto się jednak zastanowić, ponieważ nie będzie można odwrócić tego zabiegu.

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn to gra typu MMORPG, która zarazem stanowi czternastą już odsłonę słynnego cyklu. Podczas rozgrywki wcielamy się w bohaterów, którzy muszą wyruszyć na ratunek kontynentowi Eorzea. Final Fantasy XIV: A Realm Reborn to typowa gra MMMORPG, gdzie gracza tworzą własną postać, a następnie przemierzają świat, który wypełniony jest przeciwnikami, zadaniami oraz wartymi uwagi przedmiotami. W grze nie zabrakło również PvP(walka z innymi żywymi graczami). Tworząc bohatera wybieramy płeć oraz rasę. Wybieramy spośród ludzkich Hyur, elfich Elezen, niskich Lalafell, wysocy Roegadyn oraz zwierzęcych Miqo’te. Każda z wymienionych ras ma swe własne specjalne właściwości, ale zdolności naszego bohatera określa klasa wojenną lub magiczną. Należy wspomnieć, że posiadacze wszystkich wersji grają na tych samych serwerach, co jest rzadko spotykane w grach tego typu.

More from Mikołaj Ciesielski

Dying Light: The Following- recenzja

Dying Light to moim zdaniem jedna z najlepszych gier 2015 roku. Chociaż...
Read More