Premierowy trailer Contrast na Xboksa One

Contrast jest grą łączącą elementy platformowe oraz logiczne. Rozgrywka polega na tym, że sterujemy postacią, która z trójwymiarowej osoby potrafi przeobrazić się w dwuwymiarowy cień. 

Contast to produkcja niezależna, która odznacza się niesamowitym kilmatem.

Contrast zadebiutował już 15 listopada 2013 roku na wszystkich innych platformach, czyli na komputerach osobistych, konsolach Sony oraz na Xboksie 360. Nadszedł czas, aby ta niezależna produkcja stała się częścią biblioteki najnowszej konsoli Microsoftu, czyli Xboksa One. O tym, że tytuł ten jest już dostępny na next- genowym sprzęcie gigant z Redmond przypomina premierowy zwiastun.

Na innych platformach, na których Contrast już się ukazał, nie zebrał fantastycznych recenzji. Wielu graczy i recenzentów narzekało na puste lokacje, a także na niedociągnięcia w rozgrywce, które zapewne odbierały radość z grania. Jednakże wielu z nich podkreślało, że warto zainteresować się tą produkcja zwłaszcza ze względu na niesamowity klimat oraz ciekawy pomysł, dzięki któremu możemy zmieniać naszą postać w cień, co pomaga dostać się do wcześniej niedostępnych miejsc.

Contrast to niezależna produkcja studia Complusion Games, która, jak już wspominałem, zadebiutowała 15 listopada 2013 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 3 oraz na Xboksie 360. Od teraz jest już także dostępna na Xboksie One.

More from Mikołaj Ciesielski

12 milionów sprzedanych egzemplarzy Pokémon X i Y

Niesamowite rekordy biją dwie ostatnie odsłony Pokémonów na przenośną konsolę Nintendo 3DS. Nintendo...
Read More