Premierowy patch gry Tony Hawk’s Pro Skater 5 większy od gry?

Tego jeszcze nie słyszałem. Okazuje się, że premierowy patch gry Tony Hawk’s Pro Skater 5 jest większy, aniżeli sama gra wydana na rynek. Robomodo najwyraźniej wydało ”niedorobiony” produkt, bo jak inaczej nazwać tę sytuację?

Na rynku pojawiła się najnowsza odsłona popularnej przed laty gry zręcznościowej sygnowanej nazwiskiem Tony’ego Hawka. Tyle tylko, że Tony Hawk’s Pro Skater 5 zajmuje mniej miejsca na dysku konsoli, aniżeli aktualizacja opublikowana w sieci. Próba rozwinięcia gry, naprawienia jej, czy jawna kpina z graczy?

Najnowsza odsłona zręcznościówki jest już dostępna na terenie Stanów Zjednoczonych. Gra Tony Hawk’s Pro Skater 5 ma pojawić się u nas z dniem 2 października. Ciekaw jestem, jak tytuł będzie działał bez aktualizacji, bo przecież nie wszyscy będą mogli ją pobrać, aczkolwiek w dzisiejszych czasach raczej większość graczy jest połączonych z internetem. Patch gry jest stosunkowo duży i pierwszy raz się spotykam z taką oto sytuacją, kiedy to update jest większy od samej gry.

Za produkcją nowej odsłony serii odpowiada niejakie studio Robomodo. Wcześniej zajmowali się oni między innymi grami Tony Hawk: Ride i oraz Tony Hawk: Shred. Premiera THPS5 ma być powrotem do korzeni cyklu i typowo zręcznościowej zabawy. Jeżeli chodzi o gameplay gry, to się nie martwię, boję się jednak o przyjecie słabej oprawy graficznej i charakterystycznego stylu, który miał przykryć niską jakość grafiki.

Czy po dzisiejszy rewelacjach nadal jesteście zainteresowani kupnem gry Robomodo?

[efsnotification type=”alert” style=”radius” close=”false” ]Anthony Frank Hawk (ur. 12 maja 1968 w Carlsbad, Kalifornia) to amerykański skater. Jako pierwszy na świecie poprawnie wykonał obrót o 900 stopni i poprawnie wylądowa. Jeszcze w roku 1998 Tony Hawk rozpoczął współpracę z firmą Activision, która zaś stworzyła serię gier o jeździe na deskorolce sygnowaną jego nazwiskiem – Tony Hawk’s. Kultowa gra z serii nazywała się Tony Hawk’s Skateboarding, występuje w niej nie tylko nazwisko, ale także podobizna Hawka.[/efsnotification] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=p6lgl5IgYA0″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

 

Written By
More from Patryk

Google wprowadza własną , bezpłatną aplikację muzyczną Google Play Music

Firma Google najwyraźniej postanowiła wyprzedzić Apple i udostępnić bezpłatną aplikację muzyczną Google...
Read More